Gökhan Özen İmza Rekoruna Koşuyor - Son Dakika

Gökhan Özen İmza Rekoruna Koşuyor

15.05.2014 10:15
Gökhan Özen İmza Rekoruna Koşuyor

Gökhan Özen, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında imza günlerinde sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

7 GÜNDE 5000 İMZA ATACAK!

Pop Müziğin dev ismi Gökhan Özen, Adana Optimum Outlet ve Samsun Piazza Alışveriş Merkezlerinden sonra İstanbul, İzmir, Ankara'daki Optimum Outlet Alışveriş Merkezleri'nde 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında, 24 ve 25 Mayıs'ta ise Kahramanmaraş ve Şanlıurfa'da düzenlenecek olan imza günlerinde sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Gökhan Özen İmza Günü Turnesi'ne Çıkıyor

Müzik dünyasındaki başarılı çalışmaları kadar, sempatik ve sıcak tavırlarıyla da milyonların takip ettiği Gökhan Özen; 17 Mayıs Cumartesi saat 15:00'de Ankara Optimum Outlet'te, 18 Mayıs Pazar saat 16:00'da İzmir Optimum Outlet'te, 19 Mayıs Pazartesi saat 15:30'da İstanbul Optimum Outlet'te, 24 Mayıs Cumartesi saat 16:00'da Kahramanmaraş Piazza AVM ve 25 Mayıs Pazar saat 13:00'de ise Şanlıurfa Piazza AVM'de hayranlarıyla bir araya gelecek. Gökhan Özen, 19 Mayıs'da İstanbul'daki imza gününün ardından da Manisa'ya Gençlik ve Spor Bayramı özel konserine gidecek.

Özen, kendisini görmek için imza günlerine gelen sevenleriyle bol bol sohbet edip, imza dağıtacak ve
fotoğraf çektirecek.

Yakışıklı star, 7 imza gününü kapsayan bu turnede, sevenlerine toplam 5000 imza dağıtmış olacak.

Son albümü "Milyoner"le ödüle doymayan ünlü sanatçı Gökhan Özen, Optimum Outlet ve Piazza
Alışveriş Merkezleri'ndeki imza günü etkinliklerinde rekorlara imza atan son albümünden şarkılarda söyleyecek.

YORUMLAR
500
19 Mayıs töreninde bando gerginliği! Belediye Başkanı'ndan zabıtalara: Alın bunu buradan 19 Mayıs töreninde bando gerginliği! Belediye Başkanı'ndan zabıtalara: Alın bunu buradan Urla ve Aliağa'da, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlandı Urla ve Aliağa'da, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlandı Benzine 1 lira 4 kuruş zam geldi! Litre fiyatı neredeyse 24 lira oldu! Benzine 1 lira 4 kuruş zam geldi! Litre fiyatı neredeyse 24 lira oldu!
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Gökhan Özen İmza Rekoruna Koşuyor - Son Dakika


Advertisement