Göksel Gümüşdağ "İrfan Can'a teklif yaptılar" dedi, Marsilya yalanladı - Son Dakika

Göksel Gümüşdağ "İrfan Can'a teklif yaptılar" dedi, Marsilya yalanladı

28.01.2021 14:33

Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, İrfan Can Kahveci konusunda Marsilya'dan teklif aldıklarını belirtse de oyuncunun Marsilya Sportif Direktörü Pablo Longoria'nın listesinde olmadığı ve Göksel Gümüşdağ'ın Fenerbahçe ile Galatasaray'a karşı fiyat yükseltmek adına böyle bir açıklama yaptığı belirtildi.

Başakşehir'in yıldız oyuncusu İrfan Can Kahveci adına transfer yarışı sürerken Fransız basınından flaş bir iddia gündeme geldi. Göksel Gümüşdağ'ın, "İrfan Can Kahveci için Marsilya'dan teklif var, görüşüyoruz" sözleri flaş bir biçimde yalanlandı.

RMC'den Mohamed Bouhafsi'nin haberine göre Morgan Sanson ile yollarını ayıran Marsilya, merkez orta saha için bir isim arasa da Marsilya Sportif Direktörü Pablo Longoria'nın listesinde İrfan Can Kahveci'nin yer almadığı belirtildi.

"GÜMÜŞDAĞ FİYAT YÜKSELTİYOR"

Bouhafsi'nin haberinde flaş bir iddiaya daha yer verildi. Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'ın Fenerbahçe ve Galatasaray ile yapılan transfer görüşmelerinde fiyat yükseltmek adına böyle bir açıklama yaptığı kaydedildi.

(Fanatik)

Göksel Gümüşdağ İrfan Can'a teklif yaptılar dedi, Marsilya yalanladı

Son Dakika Spor Göksel Gümüşdağ 'İrfan Can'a teklif yaptılar' dedi, Marsilya yalanladı - Son Dakika Spor


YORUMLAR (12)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Sokak ortasında eski kocası tarafından öldüresiye dövülen kadının kız kardeşi: Gördüklerimden sonra kriz geçirdim Kırmızı kategorideki Aksaray'da "tam" kapanmaya gidildi Babasının yasağını çiğneyen Yasmin Erbil'den cesur pozlar Metropoll'den dikkat çeken Cumhurbaşkanlığı anketi! Erdoğan mı, Mansur Yavaş mı? 'Tecavüzcü Coşkun' lakaplı Coşkun Göğen'e ilginç soru: O sahnelerde kadın oyunculara karşı bir şey hissettiniz mi? Eminönü'ndeki yoğunluğu anlatan muhabire canlı yayında küfür! Apar topar yayından çıktılar Ünlü tasarımcı Aslı Yılmaztürk'ü çaydanlıktan taşan suyun söndürdüğü ocaktan sızan gaz öldürmüş Kale direğinin yanına saklanan uyanık futbolcu, kaleciyi gafil avladı