200 bin TL değerinde bakır çalan hırsızların polisi arayan vatandaşa sözleri pes dedirtti: Bir şey olmaz abla - Son Dakika

200 bin TL değerinde bakır çalan hırsızların polisi arayan vatandaşa sözleri pes dedirtti: Bir şey olmaz abla

23.08.2021 21:17

İstanbul'daki bir bakır atölyesinden 200 bin TL değerinde bakır çalan hırsızların polisi arayan vatandaşlara "Bir şey olmaz abla" demesi pes dedirtti. Polisler her yerde bakır hırsızlarını arıyor.

İstanbul Güngören'deki bir bakır atölyesine girerek içeriden 200 bin TL değerinde bakır çalan hırsızların kendilerini uyaran ve polisi aradığını belirten vatandaşlara pişkin bir şekilde, 'Çağır abla bir şey olmaz' diyerek cevap vermesi pes dedirtti.

SABAH SAATLERİNDE GİRDİLER

Geçen hafta Perşembe günü sabah saat 05.30 sıralarında Güngören Sanayi Mahallesi Oğuzhan Sokak'taki bakır ham madde dükkanına hafif ticari araç ile gelen hırsızlar dükkanın 5 kilidini kırarak kapısını açtı ve içeriden yaklaşık 1 buçuk ton bakır çaldı. Çalınan bakırların değerinin 200 bin lira olduğu öğrenildi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri hırsızların yakalanması için çalışma başlattı.

PİŞKİN PİŞKİN "BİR ŞEY OLMAZ ABLA" DEMİŞLER

Dükkandan gelen sesler üzerine balkona çıkan vatandaşların hırsızlara, 'Polisi aradım geliyorlar' demesi üzerine hırsızlar pişkin bir şekilde, 'Bir şey olmaz abla ya' diyerek cevap vermesi pes dedirtti.

"7 YILLIK EMEĞİMİZ 15 SANİYEDE GİTTİ"

İş yeri sahibinin kardeşi Cihat Birdemir, "Dükkan sahibinin kardeşiyim. Saat 5 buçuk 6 civarıydı sabah namazından sonra. Komşular görmüş hırsızların siyah bir arabayla geldiği, 3-4 kişinin dükkanımızı soyduğu görülmüş. 5 kilit olmasına rağmen çok rahat tavırla soydukları komşular tarafından görülmüş. Bu kadar rahat takılmaları gerçekten çok dikkat çekici. Hatta bir komşumuz orada çağırdım polis geliyor demesi üzerine 'çağır abla bir şey olmaz' demesi. İçeride bakır hammaddesi bulunuyor. Yaklaşık 2 ton civarı bu da 200 bin liraya tekabül ediyor. 7 yıllık emeğin 15 saniyede gitmesi gibi bir şey oluyor. Umarım hırsızlar da malımız da bulunur" şeklinde konuştu.

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Son dakika haberi: ABD'de polisin siyahi genci öldürdüğü Ohio eyaletinde 4 Temmuz kutlamaları iptal Son dakika haberi: ABD'de polisin siyahi genci öldürdüğü Ohio eyaletinde 4 Temmuz kutlamaları iptal Son dakika... ABD'de Uvalde okul saldırısında ihmalkarlıkla suçlanan polis şefi istifa etti Son dakika... ABD'de Uvalde okul saldırısında ihmalkarlıkla suçlanan polis şefi istifa etti Hollanda'da bir üniversite korsanlara ödediği fidyeden daha fazlasını geri aldı Hollanda'da bir üniversite korsanlara ödediği fidyeden daha fazlasını geri aldı
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa 200 bin TL değerinde bakır çalan hırsızların polisi arayan vatandaşa sözleri pes dedirtti: Bir şey olmaz abla - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement