Güzel Köylü" Dizi Ekibi Vali Güvençer'i Ziyaret Etti - Son Dakika

Güzel Köylü" Dizi Ekibi Vali Güvençer'i Ziyaret Etti

11.06.2014 10:58
Güzel Köylü

Muğla’nın Yatağan İlçesine bağlı Bozüyük Mahallesi’nde çekimleri devam eden “Güzel Köylü” isimli dizinin yönetmeni Mustafa Şevki Doğan, dizinin oyuncularından Ahmet Mümtaz Taylan ve Ali İpin, teknik ekipten Barbaros Canlı, Kazım Gök ve Emrah Gürsu Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer’i makamında ziyaret etti.

Muğla'nın Yatağan İlçesine bağlı Bozüyük Mahallesi'nde çekimleri devam eden "Güzel Köylü" isimli dizinin yönetmeni Mustafa Şevki Doğan, dizinin oyuncularından Ahmet Mümtaz Taylan ve Ali İpin, teknik ekipten Barbaros Canlı, Kazım Gök ve Emrah Gürsu Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer'i makamında ziyaret etti. Dizinin yönetmeni Mustafa Şevki Doğan, daha önce de aynı mahallede 'Baba Ocağı' dizisinin çekimlerini gerçekleştirmişti.

Vali Güvençer, 'Güzel Köylü' dizisinin Muğla'nın tanıtımı açısından önemli katkı sağlayacağını, mümkün olduğu kadar gerekli desteğin verileceğini söyledi. Muğla'nın güzelliklerinin tanıtılması açısından bu dizinin vesile olacağını söyleyen Vali Güvençer dizi ekibine başarılar diledi.

Gold Film yapımı olan 'Güzel Köylü' dizisinin senaristliğini Baykut Badem ve Filiz Ekinci yapıyor. Gizem Karaca, Berk Cankat, Ahmet Mümtaz Taylan, Zerrin Sümer, Özlem Tokaslan, Ali İpin, Mehmet Ali Nuroğlu, Erkan Sever, Tolga Ortancıl, Simge Selçuk'un oyuncu kadrosunda yer aldığı Güzel Köylü, İstanbul'un keşmekeşinden bunalan Gül'ün (Gizem Karaca) İstanbul'u terk edip küçük bir Ege kasabası olan Güzelköy'e yerleşmesini ve burada başından geçenleri konu alıyor. Güzel Köylü dizisi 24 Haziran 2014 Salı akşamı Star TV'de ekrana gelecek. - MUĞLA

Güzel Köylü Dizi Ekibi Vali Güvençer'i Ziyaret Etti
Güzel Köylü Dizi Ekibi Vali Güvençer'i Ziyaret Etti
Güzel Köylü Dizi Ekibi Vali Güvençer'i Ziyaret Etti

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Güzel Köylü' Dizi Ekibi Vali Güvençer'i Ziyaret Etti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD polisinin şüpheli şahsı kurşuna dizdiği anların görüntüleri ortaya çıktı Hollandalı golcü Klaas-Jan Huntelaar, eski takımı Schalke 04'e geri döndü Ümitcan Uygun'un ağabeyi, Müge Anlı'yı ölümle tehdit etti Öldü diye morga kaldırılan işçi tekrar canlandı ama kurtarılamadı Meteoroloji'den 5 il için kuvvetli kar yağışı ve çığ uyarısı Estetik harikası çıktı! Survivor Nagihan'ın yeni halini görenler tanıyamıyor ABD'den Hindistan'a S-400 tehdidi: Türkiye'ye benzer yaptırımları uygularız FETÖ firarisi Hakan Şükür'ün babası, örgüte yardım suçundan hapis cezası aldı