Hakkari'de "Bir Kitapta Senden Olsun" kampanyası - Son Dakika

Hakkari'de "Bir Kitapta Senden Olsun" kampanyası

19.01.2020 11:48
Hakkari'de

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Hakkari Şubesince, Şehit Teğmen Abdulselam Özatak adına kurulacak kütüphane için başlatılan "Bir Kitapta Senden Olsun" kampanyasına destekler sürüyor.

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Hakkari Şubesince, Şehit Teğmen Abdulselam Özatak adına kurulacak kütüphane için başlatılan "Bir Kitapta Senden Olsun" kampanyasına destekler sürüyor.

Vakıf Başkanı Abdurrahman Er, gazetecilere yaptığı açıklamada, bir süre önce Durankaya Beldesindeki Şehit Teğmen Abdulselam Özatak Çok Programlı Anadolu Lisesine kurulacak kütüphane için kampanya başlatıklarını söyledi.

Bu kapsamda farklı illerinden vatandaşların kitap desteğinde bulunduğunu belirten Er, şunları kaydetti:

"Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Gaziantep Şubesi de destek için kampanya başlattı. Yoğun ilgi gören kampanyada binin üzerinde kitap toplandı. Büyük gayret ve özverili çalışmalarından dolayı başta Gaziantep Şube Başkanımız Mehmet Yeter ve tüm Gaziantep halkına teşekkür ediyorum. Hakkari'de şehitlerimizin ismini taşıyan okullarımızın kütüphanelerini yaşatma adına kampanyamız devam edecek."

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Hakkari'de 'Bir Kitapta Senden Olsun' kampanyası - Son Dakika


Son Dakika

Polis - öğretmen çiftten haber alamayan arkadaşları eve girince acı manzarayla karşılaştı İş adamına şirketinin önünde kanlı pusu! Kurşun yağmuruna tuttular Sokağa çıkma yasağında şehir merkezinde çıplak bir şekilde yürüyen adam, görenleri dumura uğrattı Koronavirüsü atlattı, Guillain Barre Sendromu'na yakalandı! Doktoru konuştu: Nadir görülen bir durum Ebru Gündeş hakkında kritik karar! Yalı davasından tamamen aklandı Kısıtlamada kapalı olması gereken restoranda arkadaşlarıyla kaz yiyen Tanju Çolak'ın paylaşımı tepki çekti Keban HES, 2020'de ülke ekonomisine 450 milyon dolar katkı sundu Dört yıl önce kaybolan kardeşini arayan ağabey, Müge Anlı'nın programında gözaltına alındı