Son Dakika Haberleri: Harekatın Gölgesinde Üç Kardeş

Harekatın Gölgesinde Üç Kardeş

2 gün önce

Suriye sınırında bomba seslerine aldırmadan babalarının motosikletini yıkayan üç kardeşin mutluluğu gülümsetiyor.

Harekatın Gölgesinde Üç Kardeş, System.String[]
 Suriye sınırında bomba seslerine aldırmadan babalarının motosikletini yıkayan üç kardeşin mutluluğu gülümsetiyor.

Suriye sınırına sıfır noktadaki Hatay'ın Hassa ilçesi Kındıralık Mahallesi'nde yaşayan üç kardeş silah seslerine ve soğuk havaya aldırış etmeden babalarının motosikletini yıkadı. Evlerinin yakınlarındaki su birikintisinin yanına getirdikleri motosikleti yıkayan 12 yaşındaki Oğuz Özçelik ve kardeşleri 10 yaşındaki Sibel ile 8 yaşındaki Gül, bombardıman seslerine alıştıklarını dile getirdi. Kışın ortasında dizlerine kadar sıvadıkları pantolonları ve giydikleri terlikleriyle motosiklete kovayla su taşıyan kardeşler üşümediklerini ve bu işi severek yaptıklarını belirtti.

Devam eden Zeytin Dalı Harekatı'nın sadece birkaç kilometre uzağında belirli günlerde suyun kenarına gelerek motosiklet yıkadıklarını anlatan Oğuz polis olmak, Sibel ise doktor olmak istediğini söyledi. Okullarına servisle gidip gelen üç kardeş, her şeye rağmen mutlu olduklarının altını çizdi. - HATAYToplanma Merkezine Saldırı: 5 ÖSO Mensubu ve 2 Askerimiz Yaralandı Esad Rejiminin Kimyasal Yalanına Bakan Çavuşoğlu'ndan Yalanlama!

Arnavutköy'de Genç Çiftin Öldürüldüğü Cinayetle İlgili Korkunç Detay: Ağızları Bantlanmış Kilis'te Evin Mutfağına Roket Düştü