Hayırsever Vatandaşlardan Nusaybinli Öğrencilere Kırtasiye ve Giysi Yardımı - Son Dakika

Hayırsever Vatandaşlardan Nusaybinli Öğrencilere Kırtasiye ve Giysi Yardımı

02.01.2012 14:01
Hayırsever Vatandaşlardan Nusaybinli Öğrencilere Kırtasiye ve Giysi Yardımı, System.String[]

İstanbul'da yaşayan hayırsever 2 kişi, Nusaybin'de ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık giysi ve kırtasiye gönderdi.

İstanbul'da yaşayan hayırsever 2 kişi, Nusaybin'de ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık giysi ve kırtasiye gönderdi.

İsminin açıklanmasını istemeyen hayırseverlerce gönderilen yardım malzemelerini Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Mehmet Zeki Can tarafından teslim alındı.

Okul Müdürü Can yardım malzemelerini ilçeye bağlı Balaban ve Yandere köylerinde yaşayan ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıttı.

Can, yardımlarından dolayı hayırsever vatandaşlara teşekkür ettiklerini belirterek, bu dayanışmanın herkese örnek olmasını istediklerini kaydetti.

- MARDİN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Hayırsever Vatandaşlardan Nusaybinli Öğrencilere Kırtasiye ve Giysi Yardımı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kamu çalışanlarının mesai saatleri 10.00-16.00 olarak belirlendi Juventus-Dinamo Kiev maçıyla Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez bir kadın hakem düdük çalacak Sokak kısıtlamasında, 7 zorunlu hal dışında özel araçla şehirler arası seyahate izin verilmeyecek İngiliz şarkıcı Rita Ora'nın iç çamaşırsız pozu takipçilerinden tam not aldı Bir süredir ekranlardan uzak kalan Hülya Avşar, yeni projesiyle seyircilerin karşısına çıkıyor Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Türkiye'de birkaç milyon virüslü insan var, aramızda dolaşıyorlar Yüzde 10'u Katar Yatırım Otoritesi'ne satılan Borsa İstanbul'un satış bedeli netleşti Meteoroloji'den 10 il için sağanak yağış ve kar uyarısı