Son Dakika Haberleri: Hırsız Kapan Uygulaması'nda 17 Şüpheli Yakalandı

Hırsız Kapan Uygulaması'nda 17 Şüpheli Yakalandı

8 gün önce

Hırsız Kapan Uygulaması'nda 17 şüpheli yakalandıZONGULDAK - Zonguldak'ta Emniyet ve jandarma ekiplerinin Ereğli ve Alaplı'da yaptığı Türkiye'de Hırsız Kapan Uygulaması'nda 17 kişi yakalandı.

Hırsız Kapan Uygulaması'nda 17 şüpheli yakalandı

ZONGULDAK - Zonguldak'ta Emniyet ve jandarma ekiplerinin Ereğli ve Alaplı'da yaptığı Türkiye'de Hırsız Kapan Uygulaması'nda 17 kişi yakalandı.
Karadeniz Ereğli ve Alaplı ilçelerinde jandarma ekiplerinin yaptığı asayiş uygulamasında, haklarında yakalama kararı olan 17 kişi ele geçirildi. Jandarma Komutanlığı'na bağlı Terör, Narkotik,Kaçakçılığın katıldığı uygulama kapsamında, jandarma ekipleri şüpheli gördükleri araç ve yayaları durdurdu.
Uygulamaya noktalarında 28 personel katıldı. Operasyonlarda kişilerin GBT sorgulaması yapılırken, yolda ve Kırsal kesimlerinde araç ekiplerce kontrol edildi.K.D.Z Ereğli ve Alaplı İlçelerinde Asayiş uygulamasında, haklarında çeşitli suçlardan arama kaydı 17 şahıs ele geçirildi, Alaplı'da yakalanan 6 kişi ise Cumhuriyet Savcılığı'ndaki ifadelerin alınmasıyla serbest bırakıldığı ifade edildi.

YORUMLAR


Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Af Açıklaması: Cezaevinin Kapısını Açamayız Alzheimer Hastası Yaşlı Kadın, Ağaçlık Alanda Yorgun ve Bitkin Halde Bulundu

Gaziantep'te, Silahıyla Firar Eden Asker AVM'de Çalışanları Rehin Aldı Sigorta Şirketleri, 6 Ayda 15,6 Milyar TL Tazminat Üstlendi