Son Dakika Haberleri: Hırsız Kapan Uygulaması'nda 17 Şüpheli Yakalandı

Hırsız Kapan Uygulaması'nda 17 Şüpheli Yakalandı

7 ay önce

Hırsız Kapan Uygulaması'nda 17 şüpheli yakalandıZONGULDAK - Zonguldak'ta Emniyet ve jandarma ekiplerinin Ereğli ve Alaplı'da yaptığı Türkiye'de Hırsız Kapan Uygulaması'nda 17 kişi yakalandı.

Hırsız Kapan Uygulaması'nda 17 şüpheli yakalandı

ZONGULDAK - Zonguldak'ta Emniyet ve jandarma ekiplerinin Ereğli ve Alaplı'da yaptığı Türkiye'de Hırsız Kapan Uygulaması'nda 17 kişi yakalandı.
Karadeniz Ereğli ve Alaplı ilçelerinde jandarma ekiplerinin yaptığı asayiş uygulamasında, haklarında yakalama kararı olan 17 kişi ele geçirildi. Jandarma Komutanlığı'na bağlı Terör, Narkotik,Kaçakçılığın katıldığı uygulama kapsamında, jandarma ekipleri şüpheli gördükleri araç ve yayaları durdurdu.
Uygulamaya noktalarında 28 personel katıldı. Operasyonlarda kişilerin GBT sorgulaması yapılırken, yolda ve Kırsal kesimlerinde araç ekiplerce kontrol edildi.K.D.Z Ereğli ve Alaplı İlçelerinde Asayiş uygulamasında, haklarında çeşitli suçlardan arama kaydı 17 şahıs ele geçirildi, Alaplı'da yakalanan 6 kişi ise Cumhuriyet Savcılığı'ndaki ifadelerin alınmasıyla serbest bırakıldığı ifade edildi.
Haber Yayın Tarihi : 13.10.2018 04:42 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Şarkıcı Gökhan Özoğuz, 4 Askerin Şehit Olmasını Ekrem İmamoğlu'nu Bağlayan Gazeteye Sitem Etti Kocasını, "İlişkiye Girmek İstediği İçin Öldürdüm" Diyen Kadın, Hakim Karşısına Çıktı Kimliği Belirsiz Kadın, Şehit Cenazesinde Kılıçdaroğlu'na Seccade ile Saldırdı