Son Dakika Haberleri: Hırsız Kapan Uygulaması'nda 17 Şüpheli Yakalandı

Hırsız Kapan Uygulaması'nda 17 Şüpheli Yakalandı

2 ay önce

Hırsız Kapan Uygulaması'nda 17 şüpheli yakalandıZONGULDAK - Zonguldak'ta Emniyet ve jandarma ekiplerinin Ereğli ve Alaplı'da yaptığı Türkiye'de Hırsız Kapan Uygulaması'nda 17 kişi yakalandı.

Hırsız Kapan Uygulaması'nda 17 şüpheli yakalandı

ZONGULDAK - Zonguldak'ta Emniyet ve jandarma ekiplerinin Ereğli ve Alaplı'da yaptığı Türkiye'de Hırsız Kapan Uygulaması'nda 17 kişi yakalandı.
Karadeniz Ereğli ve Alaplı ilçelerinde jandarma ekiplerinin yaptığı asayiş uygulamasında, haklarında yakalama kararı olan 17 kişi ele geçirildi. Jandarma Komutanlığı'na bağlı Terör, Narkotik,Kaçakçılığın katıldığı uygulama kapsamında, jandarma ekipleri şüpheli gördükleri araç ve yayaları durdurdu.
Uygulamaya noktalarında 28 personel katıldı. Operasyonlarda kişilerin GBT sorgulaması yapılırken, yolda ve Kırsal kesimlerinde araç ekiplerce kontrol edildi.K.D.Z Ereğli ve Alaplı İlçelerinde Asayiş uygulamasında, haklarında çeşitli suçlardan arama kaydı 17 şahıs ele geçirildi, Alaplı'da yakalanan 6 kişi ise Cumhuriyet Savcılığı'ndaki ifadelerin alınmasıyla serbest bırakıldığı ifade edildi.

YORUMLAR


CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Canlı Yayında İşçileri Sokağa Çağırdı Abdüllatif Şener'den Binali Yıldırım'ı Kızdıracak Sözler: Ona Siyaseti Ben Öğrettim

Son Dakika! Bahçeli: 'Sarı Yelek' Terörüne Özenen Varsa Bedelini Çok Ağır Öder