Hisarcık'ta Masa Tenisi Turnuvası - Son Dakika

Hisarcık'ta Masa Tenisi Turnuvası

27.10.2015 17:50
Hisarcık'ta Masa Tenisi Turnuvası, System.String[]

Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde Amatör Spor Haftası etkinlikleri çerçevesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği orta ve liseler arası masa tenisi turnuvası sona erdi.

Kütahya'nın Hisarcık ilçesinde Amatör Spor Haftası etkinlikleri çerçevesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği orta ve liseler arası masa tenisi turnuvası sona erdi.

Anadolu Lisesi sınıflarında yapılan masa tenisi turnuvasına ilçe genelinde orta ve lise öğrencileri katıldı. Hayli çekişmeli geçen müsabakaların ardından dereceye girenler belirlendi. Maçlar sonucunda liseler arası kızlar müsabakalarında; Anadolu Lisesinden Sanem Çelik birinci, Hanife N. Esen ikinci ve Hatice Nur Kartal üçüncü oldu. Liseler arası erkeklerde; Anadolu Lisesinden Furkan Azrak birinci, Süleyman Gündüz ikinci, Hisarcık Çok Programlı Anadolu Lisesinden Ünal Tuna üçüncü oldu.

Ortaokullar arası kızlar müsabakalarında; Karbasan Ortaokulundan Vesile Çalışkan birinci, Ayşe Gök ikinci, Kutluhallar Ortaokulundan Akile Aydeniz üçüncü oldu. Ortaokullar arası erkeklerde; Hasanlar Ortaokulundan Hasan Hüseyin Pınar birinci, Karbasan Ortaokulundan Cevdet Akalan ikinci ve kadir Yaşar üçüncü oldu.

Turnuvada dereceye giren öğrencelere, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenlerinde çeşitli hediyeler verileceği bildirildi.(MA-EFE) - KÜTAHYA

Hisarcık'ta Masa Tenisi Turnuvası
Hisarcık'ta Masa Tenisi Turnuvası
Hisarcık'ta Masa Tenisi Turnuvası
Hisarcık'ta Masa Tenisi Turnuvası

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Hisarcık'ta Masa Tenisi Turnuvası - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İkinci Avrupa Süper Ligi vakası İtalya'da yaşandı! Yayın gelirlerini artırmak amacıyla alt lig takımları turnuvadan atıldı İkinci Avrupa Süper Ligi vakası İtalya'da yaşandı! Yayın gelirlerini artırmak amacıyla alt lig takımları turnuvadan atıldı Seksenler dizisi yeni bölümleriyle eylül ayında hafta içi her gün ekranda olacak Seksenler dizisi yeni bölümleriyle eylül ayında hafta içi her gün ekranda olacak MHP ile yaşanan kriz kelle aldı! Habertürk'de 2 kritik isim görevden alındı, Ebru Baki'nin programı erken bitirildi MHP ile yaşanan kriz kelle aldı! Habertürk'de 2 kritik isim görevden alındı, Ebru Baki'nin programı erken bitirildi Kalben, Kalben, "Zayıflasan on numara kadınsın" diyen takipçisine verdiği yanıtla sosyal medyayı salladı Savaş gemileri Jersey adasına gidiyor! İngiltere ile Fransa arasında balıkçılık gerilimi yaşanıyor Savaş gemileri Jersey adasına gidiyor! İngiltere ile Fransa arasında balıkçılık gerilimi yaşanıyor İzmirli kasap kilosu 10 bin liradan et satıyor, müşteriler araba takası teklif ediyor İzmirli kasap kilosu 10 bin liradan et satıyor, müşteriler araba takası teklif ediyor Songül Karlı estetiksiz halini paylaştı: Ben hep güzeldim Songül Karlı estetiksiz halini paylaştı: Ben hep güzeldim Başkan Çebi'den Sergen Yalçın açıklaması: Herkesin çalışabileceği bir hoca değil Başkan Çebi'den Sergen Yalçın açıklaması: Herkesin çalışabileceği bir hoca değil
Advertisement