İbb, İstanbul'un Fetih Kutlamalarını Maltepe'deki Orhangazi Şehir Parkı'nda Yapacak - Son Dakika

İbb, İstanbul'un Fetih Kutlamalarını Maltepe'deki Orhangazi Şehir Parkı'nda Yapacak

26.05.2022 17:10

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), İstanbul’un fethinin 569. yıl dönümü kutlamalarını, Maltepe’deki Orhangazi Şehir Parkı’nda yapacak. Kutlamalarda Teoman ve Pinhani sahne alacak. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun da katılacağı kutlamalarda, 'video haritalama' ve drone gösterisi yapılacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), İstanbul'un fethinin 569. yıl dönümü kutlamalarını, Maltepe'deki Orhangazi Şehir Parkı'nda yapacak. Kutlamalarda Teoman ve Pinhani sahne alacak. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun da katılacağı kutlamalarda, 'video haritalama' ve drone gösterisi yapılacak.

İBB'den yapılan açıklamaya göre, İstanbul'un 569'uncu fetih kutlamalarının yapılacağı alan Maltepe Orhangazi Şehir Parkı olarak belirlendi. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun da katılacağı fetih kutlamaları, 29 Mayıs Pazar günü saat 18.30'da Maltepe Orhangazi Şehir Parkı'nda yapılacak.

Kutlamalarda Teoman ve Pinhani sahne alacak. Fetih kutlamasında, video haritalama ve drone gösterisi gerçekleştirilecek.

TOPLU ULAŞIM TÜM GÜN ÜCRETSİZ OLACAK

İBB Meclisi'nin ortak aldığı kararla, 29 Mayıs Pazar günü İBB'nin işlettiği tüm toplu taşıma araçları ücretsiz olacak. Ayrıca İETT kutlamalara katılmak isteyenler için Maltepe Orhangazi Şehir Parkı'na ek seferler de düzenleyecek.

YORUMLAR
500
İstanbul'da yapımı devam eden iki metro hattının ihalesi yenilenecek İstanbul'da yapımı devam eden iki metro hattının ihalesi yenilenecek İstanbul'da geçen 3 yılını değerlendiren İmamoğlu, Erdoğan'ın 28 yıl önceki sözleriyle sitem etti! İstanbul'da geçen 3 yılını değerlendiren İmamoğlu, Erdoğan'ın 28 yıl önceki sözleriyle sitem etti! Kılıçdaroğlu İstanbul'a hizmette 3 yıl programında konuştu Kılıçdaroğlu İstanbul'a hizmette 3 yıl programında konuştu
Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel İbb, İstanbul'un Fetih Kutlamalarını Maltepe'deki Orhangazi Şehir Parkı'nda Yapacak - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement