İBB'nin kafe ve restoranları kapılarını 5 Mart'ta açıyor - Son Dakika

İBB'nin kafe ve restoranları kapılarını 5 Mart'ta açıyor

03.03.2021 22:05

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı restoran ve kafeler, 5 Mart'ta yeniden konuklarını ağırlamaya başlayacak. Müşteriler, mekanlara HES kodu uygulaması ve ateş ölçümü yapılarak alınacak.

Koronavirüs ile mücadele kapsamında Kasım ayından bu yana, faaliyetlerine ara veren İBB Sosyal Tesisleri, 5 Mart'ta yeniden kapılarını açacak.

HES KODU VE ATEŞ ÖLÇÜMÜ İLE KONUKLAR İÇERİ ALINACAK

19 farklı mekanda İstanbullulara restoran ve kafeterya hizmeti veren İBB Sosyal Tesisleri, 5 Mart Cuma günü kahvaltı servisiyle yeniden konuklarını ağırlamaya başlayacak. HES kodu uygulaması ve ateş ölçümü yapılarak misafir kabul edecek İBB Sosyal Tesisleri'nde kontrollü normalleşme dönemi için düzenlemeler gerçekleştirildi. Mekanlarda oturma düzeni sosyal mesafeye göre ayarlanarak kapasite yarıya düşürülürken, gerekli noktalara da el dezenfektanları yerleştirildi.

"AMACIMIZ KONTROLLÜ VE HIZLI ŞEKİLDE AÇILMAK"

İstanbulluları tedbirler çerçevesinde ağırlayacaklarını kaydeden BELTUR Genel Müdürü Cenk Akın, konuyla ilgili bilgi verdi. Tüm şubelerde HED kodu uygulaması ile müşterileri mekanlara alacaklarını söyleyen Akın, "Önceliğimiz sağlık. Amacımız tüm tedbirleri alarak kontrollü ve hızlı bir şekilde açılmak. Şubelerimizin dezenfekte işlemlerine belirli aralıklarla devam ediyoruz. Tüm çalışanlarımızı sağlık durumunu takip ediyor, onları sağlık kontrolünden geçiriyoruz" diye konuştu.

İBB'nin kafe ve restoranları kapılarını 5 Mart'ta açıyor

Son Dakika Güncel İBB'nin kafe ve restoranları kapılarını 5 Mart'ta açıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Yaşlı kadın çatıya çıkınca herkes intihara kalkıştı sandı ama gerçek bambaşka çıktı Yaşlı kadın çatıya çıkınca herkes intihara kalkıştı sandı ama gerçek bambaşka çıktı Mustafa Cengiz, Galatasaralı futbolcuları çok sert eleştirdi: Haysiyet, şereflerini hatırlasınlar Mustafa Cengiz, Galatasaralı futbolcuları çok sert eleştirdi: Haysiyet, şereflerini hatırlasınlar Kerem Bürsin'den ayrı kalamayan Hande Erçel'in daveti hayranlarını heyecanlandırdı Kerem Bürsin'den ayrı kalamayan Hande Erçel'in daveti hayranlarını heyecanlandırdı Mustafa Cengiz açtı ağzını yumdu gözünü! Hakemlere 'kansız' dedi, MHK'yi istifaya çağırdı Mustafa Cengiz açtı ağzını yumdu gözünü! Hakemlere 'kansız' dedi, MHK'yi istifaya çağırdı Köy muhtarından cami minaresinde küfürlü anons! Yetmedi bir de fırça sapıyla dayak attı Köy muhtarından cami minaresinde küfürlü anons! Yetmedi bir de fırça sapıyla dayak attı Başvurular için yarın son gün! Üniversitelilere 2.500, doktora öğrencilerine 7.500 lira destek Başvurular için yarın son gün! Üniversitelilere 2.500, doktora öğrencilerine 7.500 lira destek Dünya bu ülkeyi konuşuyor! Butan neredeyse 16 günde sürü bağışıklığını yakaladı Dünya bu ülkeyi konuşuyor! Butan neredeyse 16 günde sürü bağışıklığını yakaladı Oruç tutmak sağlığı nasıl etkiler, 30 gün oruç tutan bir insanın vücudunda neler olur? İşte tüm merak edilenler Oruç tutmak sağlığı nasıl etkiler, 30 gün oruç tutan bir insanın vücudunda neler olur? İşte tüm merak edilenler