Çağrı ve Sayra Alpgündüz isimli ikiz kardeşler, enkaz altından çıkarılmayı bekliyor - Son Dakika

Çağrı ve Sayra Alpgündüz isimli ikiz kardeşler, enkaz altından çıkarılmayı bekliyor

31.10.2020 10:12

İzmir Bayraklı'da deprem nedeniyle yıkılan Rıza Bey Apartmanı'nda enkaz altında kaldığı düşünülen Çağrı ve Sayra Alpgündüz isimli ikizlere ulaşılmaya çalışılıyor. Arama kurtarma ekiplerinin çalışmaları devam ederken, ikizlerin ailesi ise sosyal medya üzerinden çağrıda bulunuyor.

İzmir'in Seferihisar açıklarında olan depremden en fazla etkilenen Bayraklı ilçesinde bulunan 9 binada arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Ekipler, enkaz altındaki vatandaşlara en hızlı şekilde ulaşmaya çalışırken, yakınlarını kaybeden aileler de sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlarla sesini duyurmaya çalışıyor.

İKİZLER İÇİN SOSYAL MEYDADA ÇAĞRI

Vatandaşlar yakınlarını aramaya devam ederken, depremde yıkılan Rıza Bey Apartmanının enkazında kaldığı düşünülen ikizlere ulaşılmaya çalışılıyor. Çağrı ve Sayra Alpgündüz isimli ikizlerin de enkaz altında olduklarını öğrenen yakınları sosyal medyada çağrıda bulundu.

Yapılan çalışmalarda enkaz altında kalan Buse Hasyılmaz ve İnci Okan, sağ olarak çıkarılmıştı.

Çağrı ve Sayra Alpgündüz isimli ikiz kardeşler, enkaz altından çıkarılmayı bekliyor
Çağrı ve Sayra Alpgündüz isimli ikiz kardeşler, enkaz altından çıkarılmayı bekliyor

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Çağrı ve Sayra Alpgündüz isimli ikiz kardeşler, enkaz altından çıkarılmayı bekliyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Khabib, İslam karşıtı sözler sarf eden Macron'a ayetle yanıt verdi İzmir'de meydana gelen depremin sesi ortaya çıktı! Dinleyenlerin tüyleri ürperiyor Komşuların gürültü kavgası kanlı bitti: 2 ölü 1 yaralı Depremi mavi ay mı tetikledi? 16 Kasım'ı işaret eden ünlü astrolog Aysun Koç'tan ürküten sözler 2000 yılına ait fotoğraf her şeyi ortaya çıkardı! Rıza Bey Apartmanı ile ilgili dehşete düşüren detay Bakan Pakdemirli'den Buse Hasdemir itirafı: Nasıl çıkartacağız bu kızı dedim Cumhurbaşkanı Erdoğan onayladı: 39 milyon konut için değer takip sistemi geliyor Kızını arayıp "Cesetleri alın" diyen baba, eşini öldürüp aynı silahla hayatına son verdi