Son Dakika Haberleri: İlber Ortaylı Alanya'da Konferans Verecek

İlber Ortaylı Alanya'da Konferans Verecek

2 ay önce

Antalya’nın Alanya ilçesi’nde düzenlenecek olan II. INES Uluslararası Akademik Araştırmalar Kongresi kapsamında ünlü tarih profesörü İlber Ortaylı konferans verecek.

İlber Ortaylı Alanya'da Konferans Verecek, System.String[]
Antalya'nın  Alanya ilçesi'nde düzenlenecek olan II. INES Uluslararası Akademik Araştırmalar Kongresi kapsamında ünlü tarih profesörü  İlber Ortaylı konferans verecek.

Alanya ilçesi'nde bu yıl ikincisi düzenlenecek olan INES Uluslararası Akademik Araştırmalar Kongresi (INES-2017) ulusal ve uluslararası düzeyde çok sayıda bilim insanının katılımı ile 18-21 Ekim 2017 tarihleri arasında DTI University,  Alanya  Alaaddin Keykubat Üniversitesi,  Alanya HEP Üniversitesi,  Amasya Üniversitesi ve  Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi ve  Alanya Belediyesi iş birliği ile gerçekleştirilecek.

Alanya  Alaaddin Keykubat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.  Ahmet Pınarbaşı,  Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cumhur Çökmüş,  Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.  Mehmet Durdu Öner,  Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.  Metin Orbay,  Slovakya DTI Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tom Lengyelfalusy, Prof. Dr.  İlber Ortaylı,  Hasan Kalyoncu Üniversitesi  Rektör Yrd., Prof. Dr. Yaşar Özbay, Prof. Dr. M.  Engin Deniz, Prof. Dr. Asuman Seda Saracaloğlu ve  Alanya Belediye Başkanı  Adem Murat Yücel'in onur konuğu olarak katılacağı kongreye yaklaşık bin civarında akademisyenin katılması bekleniyor.

İlber Ortaylı konferans verecek

Alanya'da 3 gün sürecek "II. INES Uluslararası Akademik Araştırmalar Kongresi kapsamında ünlü tarihçi Prof. Dr.  İlber Ortaylı  Alanya'da konferans verecek. Prof. Dr.  İlber Ortaylı 18 Ekim  Çarşamba Günü saat 13.30'da  Alanya Kültür Merkezi'nde vereceği konferansta  Kerkük Meselesi'ni anlatacak.

Başkan Yücel'den davet

II. INES Uluslararası Akademik Araştırmalar Kongresi'ne  Alanya Belediyesi'nin de önemli katkılar verdiğini belirten Belediye Başkanı  Adem Murat Yücel,  Türkiye'nin tarih konusunda en önemli bilim adamlarından biri olan Prof. Dr.  İlber Ortaylı'nın  Kerkük Meselesi konusunda vereceği konferansa tüm  Alanya halkını davet etti. - ANTALYA
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Dünya Güzeli Seçilen Hintli Modelin Doğal Halini Gören "Tacını Alın" Diyor AK Parti'de Çifte İstifa! Mardin ve Van İl Başkanları İstifa Etti
Sakarya Suriyeli Mülteci Grup, Pala ve Sopalarla Dehşet Saçtı