İstanbul'da 73 Bin 485 Şişe Sahte Parfüm Ele Geçirildi - Son Dakika

İstanbul'da 73 Bin 485 Şişe Sahte Parfüm Ele Geçirildi

23.06.2022 12:20

İstanbul'un Avcılar ve Bağcılar ilçelerinde düzenlenen operasyonlarda 73 bin 485 şişe sahte parfüm ele geçirildi. Operasyonlarda 2 kişi gözaltına alındı.

EDDA SÖNMEZ

İstanbul'un Avcılar ve Bağcılar ilçelerinde düzenlenen operasyonlarda 73 bin 485 şişe sahte parfüm ele geçirildi. Operasyonlarda 2 kişi gözaltına alındı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre; Güvenlik Şube Müdürlüğü görevlilerince, kişilerin hayatını ve sağlığını tehlikeye sokacak biçimde üretim yapanlara yönelik olarak, Avcılar ve Bağcılar ilçelerinde tespit edilen 4 farklı adrese eş zamanlı operasyon düzenlendi.

Söz konusu adreslerde yapılan aramalarda 73 bin 485 şişe sahte parfüm, 46 bin 326 boş şişe, boş kutu, etiket, kapak ve kitapçık, 800 litre parfüm esansı olmak üzere toplamda 119 bin 811 adet sahte ürün ele geçirildi. Operasyonlarda 2 kişi gözaltına alındı.

Gözaltına alınan şüphelilerle ilgili işlemlerin ve operasyonlara ilişkin soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

Eş zamanlı operasyonlarda ele geçirilen sahte ürünler ise bugün İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün Vatan Caddesi'ndeki yerleşkesinde sergilendi.

YORUMLAR
500
İstanbul'da yapılan uygulamada 2 aranan şahıs ve 2 yoklama kaçağı yakalandı İstanbul'da yapılan uygulamada 2 aranan şahıs ve 2 yoklama kaçağı yakalandı Polisten yüzerek kaçmaya çalıştı... O anlar kamerada Polisten yüzerek kaçmaya çalıştı... O anlar kamerada İstanbul'da yüzerek kaçmaya çalışan şüpheliyi deniz polisi yakaladı İstanbul'da yüzerek kaçmaya çalışan şüpheliyi deniz polisi yakaladı
Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel İstanbul'da 73 Bin 485 Şişe Sahte Parfüm Ele Geçirildi - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement