İstanbul'u dolu vurdu, vatandaşlar araçlarına koştu - Son Dakika

İstanbul'u dolu vurdu, vatandaşlar araçlarına koştu

29.09.2020 12:56

İstanbul'da özellikle Anadolu Yakası'nda öğle saatlerinde etkili olan dolu yağışıyla birlikte vatandaşlar da ellerindeki battaniyelerle araçlarını korumak için mücadele verdiler.

İstanbul'da öğle saatlerinde etkili olan dolu yağışı nedeniyle özellikle Anadolu Yakası'nda zor anlar yaşandı. Üsküdar Bulgurlu'da kaydedilen görüntülerde vatandaşlar ellerine aldıkları battaniyelerle araçlarını dolunun vereceği zarardan korumak için mücadele ettiler.

İstanbul'u dolu vurdu, vatandaşlar araçlarına koştu

AVRUPA'DA SEL ANADOLU'DA DOLU

İstanbul'un bazı ilçelerinde aralıklı sağanak yağış etkili oluyor. İstanbul'un Avrupa Yakası'nda Silivri, Büyükçekmece, Çatalca ve Arnavutköy ile İstanbul Boğazı çevreleri ve Anadolu Yakası'nda Kadıköy ile bazı ilçelerde aralıklı gök gürültülü sağanak yağış ve dolu yağışı etkili oldu. Yağışa hazırlıksız yakalanan vatandaşlar zor anlar yaşadı.

İstanbul'u dolu vurdu, vatandaşlar araçlarına koştu

Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğü, meydana gelebilecek ani sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, yağış anında kuvvetli rüzgar ve hortum oluşma riski gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmasını istedi.

İstanbul'u dolu vurdu, vatandaşlar araçlarına koştu

Son Dakika 3. Sayfa İstanbul'u dolu vurdu, vatandaşlar araçlarına koştu - Son Dakika

YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika! Azerbaycan Meclisi'nde konuşan TBMM Başkanı Mustafa Şentop: Minsk grubunun beyin ölümü gerçekleşmiştir Rus gazeteci Ermeni cephesinden bildirdi: Dayanılmaz bir koku var, askerlerin cesetleri ortalıkta duruyor Dolar güne yükselişle başladı! İşte son durum Fatih Öztürk'ün yaptığı hareketler Galatasaray taraftarını çileden çıkardı Çam ormanlarında yetişen davulga meyvesi toplayanı zengin ediyor Otomobil yolun karşısına geçmeye çalışan kızlara çarptı! Kaza anı kamerada İngiliz şirket, Antalya'da doğa harikası yarımadaya villa dikti "Acı biber koronavirüsten koruyor" iddiasıyla ilgili açıklama: Bu yanlış bir algıdır