Akşener, İyi Parti Ege Bölgesi İl ve İlçe Başkanlarıyla Bir Araya Geldi - Son Dakika

Akşener, İyi Parti Ege Bölgesi İl ve İlçe Başkanlarıyla Bir Araya Geldi

16.08.2022 19:30

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İstanbul'da bir otelde düzenlenen toplantıda partisinin Ege bölgesi il ve ilçe başkanlarıyla bir araya geldi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin Ege bölgesi il ve ilçe başkanlarıyla bir araya geldi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İstanbul'da bir otelde düzenlenen toplantıda partisinin Ege bölgesi il ve ilçe başkanlarıyla bir araya geldi. Akşener, geçtiğimiz hafta Ankara'da bir otelde düzenlenen toplantıda partisinin Akdeniz bölgesi il ve ilçe başkanlarıyla bir araya gelmişti.

YORUMLAR
500
Bakan Nurettin Nebati'den kendisiyle dalga geçen İYİ Parti lideri Akşener'e cevap: Nöroloğa gitsin o zaman Bakan Nurettin Nebati'den kendisiyle dalga geçen İYİ Parti lideri Akşener'e cevap: Nöroloğa gitsin o zaman Akşener: '(Basın, sosyal medya ve internet haberciliğine ilişkin düzenleme) Dezenformasyonu hangi kurum denetleyecek' Akşener: '(Basın, sosyal medya ve internet haberciliğine ilişkin düzenleme) Dezenformasyonu hangi kurum denetleyecek' İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, TÜRKONFED heyetiyle bir araya geldi İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, TÜRKONFED heyetiyle bir araya geldi
Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel Akşener, İyi Parti Ege Bölgesi İl ve İlçe Başkanlarıyla Bir Araya Geldi - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement