İzmir'de 3. Uluslararası İsrail ve Yahudilik Çalışmaları Konferansı düzenlendi - Son Dakika

İzmir'de 3. Uluslararası İsrail ve Yahudilik Çalışmaları Konferansı düzenlendi

09.11.2019 14:46
İzmir'de 3. Uluslararası İsrail ve Yahudilik Çalışmaları Konferansı düzenlendi, System.String[]

İzmir'de İsrail ve Yahudi Çalışmaları Dergisi tarafından İzmir Demokrasi Üniversitesi iş birliğinde 3. Uluslararası İsrail ve Yahudilik Çalışmaları Konferansı düzenlendi.

İzmir'de İsrail ve Yahudi Çalışmaları Dergisi tarafından İzmir Demokrasi Üniversitesi iş birliğinde 3. Uluslararası İsrail ve Yahudilik Çalışmaları Konferansı düzenlendi.

Kentte dün bir otelde başlayan ve bugün İzmir Demokrasi Üniversitesinde devam eden 3. Uluslararası İsrail ve Yahudilik Çalışmaları Konferansı'na yurt içi ve dışındaki çeşitli üniversitelerden çok sayıda akademisyen katıldı.

Bu yılki teması "Dönüm noktaları, değişim ve süreklilik içinde Yahudilik ve İsrail" olarak belirlenen konferansta, İsrail ve Yahudilik çalışmaları alanında yapılan akademik araştırmalar sunuldu.

Öte yandan, bazı sivil toplum örgütleri, sosyal medya üzerinden konferansı eleştiren paylaşımlarda bulundu.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İzmir'de 3. Uluslararası İsrail ve Yahudilik Çalışmaları Konferansı düzenlendi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Galatasaray'da Taylan Antalyalı sakatlandı! Durumu cuma günü belli olacak İntihara kalkışan kocasını engellemek isterken ölümüne neden oldu Sosyal medya üzerinden ağına düşürdüğü küçük kızı uyuşturucu verip istismar etti 337 gün sonra ortaya çıkan büyük ikramiye talihlisi neden bu kadar beklediğini anlattı: Tamamen aklımdan çıkmış Uyuşturucu satıcıları birbirine girdi! Bıçaklı kavga anı kameralara anbean yansıdı Cumhurbaşkanı Erdoğan CHP'li vekile şehit cenazesindeki fotoğrafı hatırlattı: Ahlaksız adam, pişmiş kelle gibi sırıtıyor Kahramanmaraş'ta kendisini gözaltına almak isteyen polise ateş açıp birini şehit eden zanlı böyle yakalandı Son Dakika! Azerbaycan, Karabağ çatışmalarında 2 bin 783 askerini kaybetti