İzmirliler doğalgaz faturalarını Turkcell'den ödeyebilecek - Son Dakika

İzmirliler doğalgaz faturalarını Turkcell'den ödeyebilecek

23.11.2020 08:48
İzmirliler doğalgaz faturalarını Turkcell'den ödeyebilecek, System.String[]

Turkcell'in İzmir Doğalgaz Dağıtım A.Ş (İzmir Gaz) ile birlikte hayata geçirdiği uygulama sayesinde İzmirliler doğalgaz faturalarını operatörün mağazalarından ve dijital satış noktalarından kolayca ödeyebiliyor.

Turkcell'in İzmir Doğalgaz Dağıtım A.Ş (İzmir Gaz) ile birlikte hayata geçirdiği uygulama sayesinde İzmirliler doğalgaz faturalarını operatörün mağazalarından ve dijital satış noktalarından kolayca ödeyebiliyor.

Turkcell, İstanbul'dan sonra İzmir'de de doğalgaz faturası tahsilatına başladı. 1 Ekim tarihinde başlayan uygulamayla İzmirliler, doğalgaz faturalarını İzmir Gaz münhasır veznelerinin yanı sıra şehirdeki operatörün mağazalarından ya da dijital satış noktalarından kolayca yapabiliyor.

Verilen bilgiye göre, uygulama ile İzmirliler, diğer ödeme noktalarında kuyrukta beklemek yerine hızlı ve güvenilir fatura ödeme imkanıyla zamandan tasarruf sağlıyor. Turkcell'in başlattığı hizmetten diğer operatör müşterileri de yararlanabiliyor. İzmir Gaz aboneleri ödemelerini operatörün yeni nesil dijital ödeme paltformu Paycell aracılığıyla da yapabiliyor. Operatör, İstanbul'da İSKİ ve İGDAŞ, Mersin'de ise MESKİ fatura ödemeleri için benzer hizmetler sunuyor. - İZMİR

Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi İzmirliler doğalgaz faturalarını Turkcell'den ödeyebilecek - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

Dev derbide ortalık karıştı! İbra'nın üzerine yürüyen Lukaku zor sakinleştirildi Türkiye'yi ağlatan videosu kurgu çıkan YouTuber Fariz hakkında gözaltına alındı Hatay'da, "kaçak etüt merkezinde çocuğa taciz" iddiasına soruşturma Korkutan koronavirüs araştırması! 4 yeni Kovid-19 belirtisi daha ortaya çıktı Galatasaray'ın anlaşma sağladığı Mostafa Mohamed, İstanbul'a geliyor Hastane korkusundan dolayı kayıplara karışan adam aç susuz halde dağ başında bulundu Selin Ciğerci, reklam yapıp takipçilerini kandırınca sosyal medyada tepki çekti Kocasına kızan Hanife, sosyal medyadan dekolteli pozunu paylaştı