Son Dakika Haberleri: Karabağlar'da Mizah ve Karikatür Şenliği

Karabağlar'da Mizah ve Karikatür Şenliği

8 yıl önce

Karabağlar Belediyesi'nce bu yıl üçüncüsünü düzenlenecek "Karabağlar Gülüyor Karikatür ve Mizah Şenliği", 27 Nisan'da yapılacak.

Karabağlar'da Mizah ve Karikatür Şenliği, System.String[]
Karabağlar Belediyesi'nce bu yıl üçüncüsünü düzenlenecek "Karabağlar Gülüyor Karikatür ve Mizah Şenliği", 27 Nisan'da yapılacak.

Karabağlar Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Bahçelievler'deki Uğur Mumcu Parkı'nda gerçekleştirilecek şenlik, Karikatürcüler Derneği İzmir Temsilciliği'nin katkılarıyla hazırlanan "ÇİZMİR - 2 Karma Karikatür Sergisi"nin açılışıyla başlayacak.

Sergiler, söyleşiler, çocuklarla karikatür atölyesi çalışmaları, sokak oyunları, sokak tiyatroları, kukla gösterileri, tiyatrolar, müzikli gösteriler, paneller düzenlenecek şenlikte, yazar, şair ve akademisyen Semih Çelenk'e, Şair Eşref'ten esinlenerek yazdığı "Heccav" oyunu nedeniyle "Mizaha Katkı Onur Ödülü" verilecek.

Leman Dergisi'nden Güneri İçoğlu ve Kutlukhan Perker ile mizah yazarı Cihan Demirci, karikatürist Rıfat Mutlu'nun yönetimindeki "Mizahın Gücü" panelinde, mizahın toplum ve siyasal yaşam üzerindeki etkileri konuşulacak.

Şenlik çerçevesinde, Emrah Bari'nin stand-up gösterisi, Tiyatro Arkadaş Gösteri Sanatlar Merkezi'nin "Gündelik Yaşamdan Kesitler, Kadınlar, Erkekler" adlı tiyatro gösterisi, Bizim Tiyatro'nun "Savaştan Barıştan" adlı müzikli oyunu da İzmirlilerle buluşacak.

- İZMİR
Haber Yayın Tarihi : 25.04.2012 04:08 Kaynak: AA500T'de 3 Saat Susuz Kalınca Hayatının Buluşunu Yaptı Kız Çocuklarını İzleyerek Sokak Ortasında Mastürbasyon Yapan Sapık Kamerada! Aralarında Husumet Bulunan İki Grup Önce Tarlarda Daha Sonra Hastanede Çatıştı!