Karaca'dan Vali Lekesiz'e Veda Ziyareti - Son Dakika

Karaca'dan Vali Lekesiz'e Veda Ziyareti

12.08.2014 10:38
Karaca'dan Vali Lekesiz'e Veda Ziyareti, System.String[]

Zonguldak Vergi Dairesi Başkanlığı'na atalan Hatay Vergi Dairesi Başkanı Kazım Karaca, Vali M. Celalettin Lekesiz’e veda ziyaretinde bulundu.

Zonguldak Vergi Dairesi Başkanlığı'na atalan Hatay Vergi Dairesi Başkanı Kazım Karaca, Vali M. Celalettin Lekesiz'e veda ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Vali Lekesiz, Hatay'da 1.5 yıldır görev yapan Karaca'nın, gişinde başarılı, diğer kurum ve kuruluşlarla da uyumlu bir çalışma dönemi getirdiğini ifade ederek hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Bölgede yaşanan olumsuzluklara rağmen Hatay'ın en fazla vergi veren iller arasında 8. sırasını koruduğunu hatırlatan Vali Lekesiz, "Bunda vergi ödemenin toplumsal bir görev olduğunun bilincinde olan Hataylıların yanı sıra Sayın Karaca'nın ve ekibinin de görevini başarı ile icra etmesinin büyük katkısı var. İlimizdeki hizmetlerin için devletim adına kendisine teşekkür ederim. Yeni görev yerinde de başarılı hizmetler vereceğine olan inancım tamdır" diye konuştu.

Hatay Vergi Dairesi Başkanı Kazım Karaca da kabulünden ve iyi dileklerinden dolay Vali Lekesiz'e teşekkür ederek, "Hatay gibi özel bir ilde görev yapmaktan büyük memnuniyet duydum. Görevim esnasında gerek Zat-ı Ali'nizin gerekse kurum ve kuruluşlarımızın manevi desteği bizlere her zaman yol gösterici oldu" dedi. - HATAY

Karaca'dan Vali Lekesiz'e Veda Ziyareti
Karaca'dan Vali Lekesiz'e Veda Ziyareti

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Karaca'dan Vali Lekesiz'e Veda Ziyareti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son dakika: Dolardan yeni rekor geldi: 8,23 ile tüm zamanların en yüksek seviyesinde Teklif Meclis'te kabul edildi: 22.00'den sonra alkol satanlara 320 bin liraya kadar ceza kesilecek Komşusunun yavru köpeğini, yumurtalarını çaldığı gerekçesiyle tüfekle vurdu Söndürme çalışmalarının sürdüğü İskenderun'da Azganlık Şehitliği, yangından etkilenmedi Usta oyuncu Hikmet Karagöz, birkaç yakınının katıldığı törenle sessiz sedasız defnedildi CHP, Çakıcı'yı makamında ağırlayan Edirne Belediye Başkanı hakkında inceleme başlattı Eve giren şüpheli, Suriyeli ailenin 2 yaşındaki çocuğunu kaçırmaya çalıştı Evinden kötü kokular gelen adamın 20 gün önce öldüğü ortaya çıktı