Karanlıklar Ülkesi: Lycan’ların Yükselişi Filmi - Son Dakika

Karanlıklar Ülkesi: Lycan’ların Yükselişi Filmi

09.07.2011 17:51
Karanlıklar Ülkesi: Lycan’ların Yükselişi Filmi, System.String[]

Karanlıklar Ülkesi: Lycan’ların Yükselişi filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Karanlıklar Ülkesi: Lycan’ların Yükselişi filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

film, güçlü ve ölümsüz iki ırk arasında patlak veren asırlık kan davasını konu alıyor. Destanının üçüncü bölümü geçmişe gidip Ölüm Tacirleri olarak bilinen aristokrat Vampirler ile yırtıcı bir kurt adam türü olan barbar Lycan’lar arasındaki çatışmanın kökenine iniyor. Önceki iki filmden daha fazla yaratık efektleri içeren film hit serinin sırlarına da açıklık getiriyor.

Yönetmen: Patrick Tatopoulos

Senaryo: Len Wiseman, Howard McCain, Dirk Blackman, Danny McBride

Oyuncular: Kevin Grevioux, Steven Mackintosh, Rhona Mitra, Bill Nighy, Michael Sheen

Filmin Türü: Aksiyon, Fantastik,

Orijinal Adı: Underworld: The Rise of the Lycans

Yapımcı Firma: Sketch Films

Yapım Yılı: 2009

Yapım Ülkesi: ABD, Yeni Zelanda

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 92 dk.

Resmi Sitesi: http://www.entertheunderworld.com/

Dağıtıcı Firma: Warner Bros

Vizyon Tarihi: 27.03.2009

Karanlıklar Ülkesi: Lycan’ların Yükselişi Filmi

Son Dakika Güncel Karanlıklar Ülkesi: Lycan’ların Yükselişi Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Radamel Falcao, Galatasaray'a geldiği günden bu yana 48 maçta forma giyemedi Radamel Falcao, Galatasaray'a geldiği günden bu yana 48 maçta forma giyemedi Bekçilerin para kavgasında kan döküldü! Önce arkadaşını vurdu sonra canına kıydı Bekçilerin para kavgasında kan döküldü! Önce arkadaşını vurdu sonra canına kıydı İngiliz şarkıcı Dua Lipa'dan Filistinlilere destek paylaşımı İngiliz şarkıcı Dua Lipa'dan Filistinlilere destek paylaşımı Dünyanın en büyük ikinci canlı türüydü! Savaş gemisinin gövdesinden 2 ölü fin balinası çıkarıldı Dünyanın en büyük ikinci canlı türüydü! Savaş gemisinin gövdesinden 2 ölü fin balinası çıkarıldı İddaa, şampiyonluk oranlarını güncelledi! Fenerbahçe'ye verilen oran hayrete düşürdü İddaa, şampiyonluk oranlarını güncelledi! Fenerbahçe'ye verilen oran hayrete düşürdü Nezen Germiyen cinayetinde kilit isim Ahmet Taşkın'ın arkadaşı konuştu: Bana öldürdüğünü itiraf etti Nezen Germiyen cinayetinde kilit isim Ahmet Taşkın'ın arkadaşı konuştu: Bana öldürdüğünü itiraf etti Cansız bedeni 4 yıl önce çıplak halde ormanda bulunmuştu! Korkunç cinayeti yıllar sonra sperm örneği aydınlattı Cansız bedeni 4 yıl önce çıplak halde ormanda bulunmuştu! Korkunç cinayeti yıllar sonra sperm örneği aydınlattı Tuttuğu balığın fotoğrafını çeken genç, balığın ağzının içindeki paraziti görünce hayrete düştü Tuttuğu balığın fotoğrafını çeken genç, balığın ağzının içindeki paraziti görünce hayrete düştü
Advertisement