Karatay'da Elektrik Kesintisi - Son Dakika

Karatay'da Elektrik Kesintisi

01.03.2013 18:34
Karatay'da Elektrik Kesintisi, System.String[]

Konya'nın bazı mahallelerinde elektrik kesintisi uygulanacak.

Konya'nın bazı mahallelerinde elektrik kesintisi uygulanacak.

Meram Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan açıklamada, 3 Mart Pazar günü 09.00 ile 14.00 saatleri arasında kesinti yapılacağı bildirildi.

Pazar günü, Karatay'da Fetih Mahallesi Karşehir, Aslanlıkışla caddeleri ile Lahza, İnce Mehmet, Celaliye sokak ve civarlarında tesis çalışması nedeniyle elektrik kesintisi yapılacağı bildirildi.

Çalışmalar süresinden önce bitirilmesi durumunda, kesinti uygulanan yerleşim birimlerine elektrikler verilecek.

Muhabir: Ayşe Şensoy

Yayıncı: Rıfat Yerlikaya - KONYA

Karatay'da Elektrik Kesintisi

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Karatay'da Elektrik Kesintisi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi En zenginler listesindeydi! Rothschild ailesinin tek varisi kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı ücret belli oldu! 3,5 yıllık transferin maliyeti dudak uçuklattı Aşkları tam gaz devam ediyor! Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya'dan yeni poz Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti