Karayip Korsanları NCITY'e Demir Attı - Son Dakika

Karayip Korsanları NCITY'e Demir Attı

02.02.2016 16:07
Karayip Korsanları NCITY'e Demir Attı, System.String[]

Karayip Korsanları yeni mürettebatını aramak için Diyarbakır'daki Ncıty Outlet Alışveriş Merkezine demir attı ve çocuklara "Korsan Sertifikası" kazandırdı.

Yüksek PR değeri olan ve katılımcı kitleyi kendine hayran bırakan "Uçan Hollandalı Gemisi" (Karayip Korsanları) yeni mürettebatını aramak için Diyarbakır'daki Ncıty Outlet Alışveriş Merkezine demir attı ve "Uçan Hollandalı Gemisi" çocuklara "Korsan Sertifikası" kazandırdı.

Diyarbakır'daki Ncıty Outlet Alışveriş Merkezi yenilikler ile halkına hizmet vermeye devam ediyor. Büyüklerin yanı sıra küçüklerinde uğrak mekanı haline gelen AVM çocuklar için Karayip Korsanlarını Diyarbakır'a getirdi.

AVM Yatırımcı İş adamı Ahmet Aydın konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Ncıty Outlet Alışveriş Merkezi olarak yaptığımız bu etkinlikle, Çocuklarımızın, sömestri tatilinde bölgemizdeki yaşanan gerginlikten bir nebzede olsa uzaklaşmasını sağlamak, moral ve motivasyon olarak 2. Yarıya hazırlanmalarını amaçladık. Katılımın yüksek olması ve katılımcı çocuklarımızın bu etkinlikten keyif almaları en büyük kazancımız olmuştur. Çocukları getiren aileler mutlu bir şekilde çocuklarının eğlenmelerini izlediler. Mutluyuz" dedi.

Bu tür etkinliklere devam ederek çocuklarımızın bu travmadan bir an önce kurtulmalarına öncülük etmek istiyoruz. Etkinliğin sona erdiğini de belirten Ahmet Aydın, bu tür etkinliklerinin devam edeceğinin de müjdesini verdi.

Uçan Hollandalı Gemisi" (Karayip Korsanları) nedir?

Çocukların "Korsan Sertifikası" kazanabileceği. Uçan Hollandalı Çocuk Etkinliği her gün 8 seans yapılır ve her seansta maksimum 30 çocuk etkinliğe katılabilir. Seanslar 45 dakika sürer. Etkinliğe katılan her çocuk kendi bedenine uygun korsan kostümünü giyerek alana giriş yapar ve gerçek korsanlar onları karşılar. Çocuklar alanda puzzle tamamlama (Hazine Avı), halat çekme, gemi halatı atma ve workshop (gemici düğümü atölyesi, kumbara yapımı, maske yapımı vb.) etkinliklerine katılmaktadırlar. Gemi içinde ise kaptanla tanışıp konsol oyunu ile Uçan Hollandalı Gemisini kullanırlar. Ayrıca "Uçan Hollandalı Gemisinin Minyatür Replikası sergilenir ve alanda bulunan Lcd TV lerden birinde geminin içi canlı yayınlanır. Bu etkinlikte çocukların hayal gücünü geliştirmek, cesaretlendirmek ve ekip çalışmasının önemini göstermek amaçlanmıştır.

Karayip Korsanları NCITY'e Demir Attı

- Kaynak: Temsilci

Son Dakika Yerel Karayip Korsanları NCITY'e Demir Attı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Rus savaş uçakları İdlib'de ılımlı muhaliflerin eğitim kampını vurdu Aslı Hünel ve Saruhan Hünel'in babaları koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti iPhone tutkunları, kutulara kulaklık ve şarj aletinin eklenmesi için TBMM'ye başvurdu Kim Milyoner Olmak İster'den 125 bin TL kazanan Hikmet Karakurt, kardeşine verdiği sözü tuttu Altın gibi sürekli yükseliyor! Ihlamurun kilosu 220 lira oldu, vatandaş gramla satın alıyor Son dakika: Altının gram fiyatı 493 lira ile rekor tazeledi Yarı çıplak haldeki genç, 5. kattan böyle düştü Vicdansızların sıpaya yaptığı işkence cezasız kalmadı