Karlıova, toz taşınımıyla birlikte adeta kayboldu - Son Dakika

Karlıova, toz taşınımıyla birlikte adeta kayboldu

23.05.2022 14:08

Karlıova, toz taşınımıyla birlikte adeta kaybolduBİNGÖL Bingöl'ün Karlıova ilçesi etkili olan toz taşınımıyla birlikte adeta kayboldu.

Karlıova, toz taşınımıyla birlikte adeta kayboldu

BİNGÖL Bingöl'ün Karlıova ilçesi etkili olan toz taşınımıyla birlikte adeta kayboldu.

Bölge genelinde olduğu gibi Bingöl'ün Karlıova ilçesinde de Suriye üzerinden gelen toz taşınımı teslim oldu. İlçenin üzerini tamamen toz ile kaplanırken, ilçedeki araçların üzerinde toz birikintileri oluştu. Daha önce kar fırtınasıyla mücadele ettiklerini dile getiren vatandaşlardan Metin Bingöl, "Daha önce sürekli kar fırtınası ile uyanıyorduk bugün de aşırı derecede toz fırtınası var. Camları açamıyoruz, nefes alırken bile toprağı soluyoruz" dedi. Yetkililer, toz taşınımına karşı vatandaşların tedbirleri olması gerektiğini bildirdi.

YORUMLAR
500
Kabine Toplantısı sonrası konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hazırlıklar tamamlanınca Suriye'ye harekat başlayacak Kabine Toplantısı sonrası konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hazırlıklar tamamlanınca Suriye'ye harekat başlayacak Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Suriye sınırımızda oluşturmaya başladığımız güvenlik koridorumuzun eksiklerinin tamamladıktan sonra orada da harekatlara... Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Suriye sınırımızda oluşturmaya başladığımız güvenlik koridorumuzun eksiklerinin tamamladıktan sonra orada da harekatlara... Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Suriye sınırımızda oluşturmaya başladığımız güvenlik koridorunun eksiklerini tamamlamayla ilgili hazırlıklarımız biter bitmez... Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Suriye sınırımızda oluşturmaya başladığımız güvenlik koridorunun eksiklerini tamamlamayla ilgili hazırlıklarımız biter bitmez...
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Karlıova, toz taşınımıyla birlikte adeta kayboldu - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement