Kartepe'de Çeyrek Finalistler Belirlendi - Son Dakika

Kartepe'de Çeyrek Finalistler Belirlendi

09.06.2012 09:48
Kartepe'de Çeyrek Finalistler Belirlendi

"Köyler ve Mahaller Futbol Turnuvasında Buluşuyor" organizasyonunda çeyrek finalistler belirlendi.

Kartepe Belediyesi tarafından bu yıl ikinci kez düzenlenen "Köyler ve Mahaller Futbol Turnuvasında Buluşuyor" organizasyonunda çeyrek finalistler belirlendi. Eleme grubu maçları sonrasında belirlenen 16 takım arasında oynanan müsabakalar ardından çeyrek finale kalan 8 takım belirlendi.

13 Haziran 2012 tarihinde oynanacak çeyrek final mücadeleleri ardından yarı finale kalan takımlarda 18 Haziran 2012 tarihinde finalist olmaya çalışacak. Kervan Spor Tesisleri'nde süren heyecanda çeyrek final eşleşmeleri şu şekilde oldu;

Suadiye Selçuklu Mahallesi- Köseköy 1, İstasyon 2-Suadiye Orta Mahalle, Mondi-İstasyon Yıldız, Bahçelievler-Köseköy Sanayi Sitesi

Son 16 takımın maçlarında alınan sonuçlar:

İstasyon 2 – Şefkatiye : 1 – 0

HAKEM: Tolga Gündibi

İSTASYON 2: Muammet Yıldırım, Erdoğan Yavuz, Tuncay Yavuz, Halil Tekinalp, Tamer Topal, Kadir Kavak, Nail Katan, Metin Kavak, Eren Varol, Enes Tarakçı

ŞEFKATİYE: Kerem Şahin, Zeki Şahin, Orhan Şahin, Ziya Batu, Adem Yıldız, Ömer Yıldız, Cemil Mut, Veysel Mut, Faruk Öğüç, Osman Gül, Sedat Topal, Hasan Şahin

GOLLER: Halil Tekinalp

Karatepe Köyü – İstasyon Yıldız: 3 – 8

HAKEM: Tolga Gündibi

KARATEPE: Sami Birgül, Salih Yazıcı, Coşkun Özkan, Mükremin Çilli, Serkan Soğukpınar, Ercan Aydoğdu, Emrah Avcı, Uğur Tümkaya, Yusuf Köken, Sinan Birgül, Ahmet Kaygın

İSTASYON YILDIZ: Gökhan Gültekin, Bilal Babur, Sinan Kara, Ahmet Vural, Mete Aygün, Mustafa Biçer, Muhammet Ali Biçer, Muharrem Akınlı, Gökhan Yıldız, Hakan Kurt, Yaşar Şamlı, Gökhan Soy

GOLLER: Emrah Avcı, Sinan Birgül, Serkan Soğukpınar, Ahmet Vural (3), Muhammet Ali Biçer (2), Yaşar Şamlı (2), Mustafa Biçer

Suadiye Orta Mahalle – Dumlupınar: 6 – 2

HAKEM: Musa Önal

SUADİYE ORTA MAHALLE: Ali Sezgin, Fuat Baştürk, Hasan Bozkır, Fatih Çelebi, Nuri Başaran, Halil Moğultay, Halil Tanrıkulu, Nurhan Sezgin, Mehmet Sakçak

DUMLUPINAR MAHALLESİ: İlhan Umut, Hakan Kocaman, Selçuk Yetkin, Turgay İlhan, Taner Taşkın, Engin İlhan, Levent Küçükkılıç, Emre Say, Nihat Özdemir, Turgay Özdemir, Eray İlhan, Emrah İlhan

GOL: Fuat Baştürk (2), Fatih Çelebi (2), Mehmet Sakçak, Ali Sezgin, Hakan Kocaman (2)

Uzunçiftlik Beşevler – Bahçelievler: 4 – 5

HAKEM: Mesut Pınar

UZUNÇİFTLİK BEŞEVLER: Enes Bilgin, Özcan Bilgin, Osman Bilgin, Yavuz Bilgin, Samet Bilgin, Emre Bilgin, Alkan Bilgin, B. Ali Bilgin, K. Ali Bilgin, Orhan Bilgin, Ümit Dal

BAHÇELİEVLER: Tevfik Kaboğlu, Tuncay Topçu, Ali Gümrük, Murat Kaboğlu, Saffet Şamlı, Volkan Alşengi, Şener Furuncu, Yücel Bayar, Mustafa Gümrük, Zafer Şamlı, Özcan İskenderoğlu, Volkan Öztürk

GOL: Emre Bilgin, Özcan İskenderoğlu

NORMAL SÜRE:1 - 1

PENALTI ATIŞLARI:Özcan İskenderoğlu, Zafer Şamlı, Volkan Alşengi, Yücel Bayar, Osman Bilgin, Yavuz Bilgin, Ali Bilgin

Köseköy Merkez – Çamlık Mahallesi: 5 – 4

HAKEM: Mesut Pınar

KÖSEKÖY MERKEZ 1: Gökhan Sarman, Yaşar Altıntaş, Faruk Sarman, Hasan Şişman, Hulusi Aktop, Fatih Sarman, Nuri Çolak, Cemil Bayzan, Mehmet Samur, Sertaç Demirel, Kenan Altıntaş

ÇAMLIK MAHALLESİ: Furkan Özcan, Halil Bayraklı, Coşkun Cebeci, İbrahim Bayraklı, Cavit Akgün, Müjdat Kızıltaş, Serkan Arslan, Sinan Çiftçi, Can Kömürcü, Barış Yiğici, Necati Orak, Oktay Özdemir

GOL: Nuri Çolak, Faruk Sarman, Barış Yiğici (2)

NORMAL SÜRE:2 - 2

PENALTI ATIŞLARI: Hulusi Aktop, Faruk Sarman, Sertaç Demirel, Can Kömürcü, Coşkun Cebeci

Köseköy Sanayi Sitesi - Hacı Halim Gençler 2: 7 – 6

HAKEM: Köksal Çalık

KÖSEKÖY SANAYİ SİTESİ: Turan Akdemir, Ramazan Karagöl, İdris Şahin, Uğur Çelik, Mustafa Şahin, Murat Ulusoy, Gökhan Ünsal, Hasan Özdemir, Furkan Altıntaş, Sami Saraç

HACI HALİM GENÇLER 2: Ali Can, Soner Topduman, Erol Üçüncü, Enes Küçük, Yasin Andaç, İsmail Demircan, Özcan Çakıcı, Hakan Asakkaya, Ekrem Balaban, Mehmet Kolay, Mete Demircan, Oğuz Ataman

GOL: Uğur Çelik, Gökhan Ünsal, Mehmet Kolay, Oğuzhan Ataman

NORMAL SÜRE:2 - 2

PENALTI ATIŞLARI: Furkan Altıntaş, Murat Ulusoy, Uğur Çelik, Mustafa Şahin, Gökhan Ünsal, Emrem Balaban, Mehmet Kolay, Özcan Çakıcı, Enes Küçük

Suadiye Selçuk Mahallesi – Suadiye Çepni Mahallesi: 7 – 6

HAKEM: Selim Akman

SUADİYE SELÇUK MAHALLESİ: Ferat Doğan, Selim Doğan, Metin Toplu, Erkan Şeker, Musa Tanrıkulu, Seyfi Ulus, İlker Kıral, Cüneyt Doğan, Hüseyin Bektaş, Nuri Adıgüzel, Selman Doğan, Muhsin Tanrıkulu

SUADİYE ÇEPNİ: Murat Öngel, Muharrem Kardaş, İsa Çelebi, Hasan Aydın, Mustafa Kerman, Tolgahan Başiş, Engin Göl, Umut Özgenç, Berhan Karagün

GOL: İlker Kıral, Selim Doğan, Engin Göl, Tolgahan Başiş

NORMAL SÜRE:2 - 2

PENALTI ATIŞLARI: İlker Kıral, Erkan Şeker, Nuri Adıgüzel, Hüseyin Bektaş, Selim Doğan, Hasan Aydın, Tolgahan Başiş, Engin Göl, Mustafa Kerman

İstasyon 3 – Mondi: 2 – 3

HAKEM: Ramazan Aydın

İSTASYON 3: Berat Celep, Ümit Kılıç, Mehmet Aktaş, Adem Dalga, Serkan Akyol, Tekin Baki, Volkan Işık, Hacı Ağdaş, Ahmet Akyol, Erkan Aktaş

MONDİ: Mahmut Kabil, Ahmet Kösemen, Gürkan Cundar, Doğan Çekik, Kemal Ersöz, Uğur Can, İsmet Başaran, Fatih Kılıç, Emre Gür, Ömer Ankit, Nusret Aslan, Harun Borlak

GOLLER: Erkan Aktaş, Volkan Işık, Ömer Ankit (3)

08.06.2012 Fotoğraflı ve Görüntülü Haber No:1936

NOT: Belediyemizle ilgili bütün haberleri www.kartepe.bel.tr. İnternet adresimizden de takip edebilirsiniz.

AYESOB Başkanı Künkçü'den 'yerelleşme' çağrısı AYESOB Başkanı Künkçü'den 'yerelleşme' çağrısı
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Kartepe'de Çeyrek Finalistler Belirlendi - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement