Son Dakika Haberleri: 9 Gündür Kayıp Olan İş Adamının Cesedi Bulundu! Ortağı Öldürüp Çalılıkların Arasına Atmış

9 Gündür Kayıp Olan İş Adamının Cesedi Bulundu! Ortağı Öldürüp Çalılıkların Arasına Atmış

2 yıl önce

Bodrum'da aniden ortadan kaybolan ünlü iş adamı Ali Özdemir'in, ortağı tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Özdemir'in cansız bedeni, çalılıkların arasında bulundu.

Muğla'nın Bodrum ilçesinde 12 gün önce kayıp olduğu gerekçesi ile aranan iş adamı Ali Özdemir'in cansız bedenine ulaşıldı. İş adamının kaybolmadığı ortağı tarafından öldürülüğü öğrenildi. Önceki gün intihar girişiminde bulunan M.Ö.'nün cinayeti itiraf etmesi üzerinde belirttiği bölgede arama yapan güvenlik güçleri Ali Özdemir'in çalılıklar arasına atılmış cesedini buldu. Ceset olay yeri incelemesinin ardından otopsi için morga getirildi.

ANİDEN ORTADAN KAYBOLMUŞTU

Uzun yıllardan bu yana Bodrum iş hayatının içerisinde olan ve Bitez'de faaliyet gösteren bir işletmenin ortaklarından Ali Özdemir, 12 gün önce sabah saatlerinde ortadan kaybolmuştu. Yakınları cumartesi akşamına kadar bekleyip, akşam saatlerine kadar kendisine ulaşamayınca kayıp olduğu yönünde emniyete başvuruda bulunmuştu.


Ali Özdemir

EMNİYET GÜÇLERİ VE AKUT TARAFINDAN ARANIYORDU

Emniyet güçleri ve AKUT ekipleri tarafından günlerdir aranan Ali Özdemir bulunamamıştı. Önceki gün Ali Özdemir'inortağı M.Ö.'nün intihar girişiminde bulunmasının ardından polis ekipleri M.Ö.'yü sorguya aldı. Sorgusunda ortağını öldürdüğünü itiraf eden M.Ö.'nün cesedi de bir yere sakladığı öğrenildi. Cesedin, Bodrum'a bağlı Göbeklitepe mevkiinde olduğunu belirten şüpheli M.Ö.'nün ifadesi üzerine bölgede arama yapan güvenlik güçleri Ali Özdemir'in cansız bedenini çalılıklar arasında buldu.

SIR DOLU CİNAYETLE İLGİLİ SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Olay yerine gelen Cumhuriyet savcısı ve polis ekiplerinin incelemelerinin ardından Özdemir'in cansız bedeni Bodrum Devlet Hastanesi morguna gönderildi. Herkesi şaşkına çeviren kayıp olayının ardından çıkan sır dolu cinayet ile ilgili Cumhuriyet Savcılığı soruşturma başlattı.


YORUMLAR


Dodurga'da 14 Milyon Ton Kömür Rezervi Bulunuyor Konsensus İstanbul İçin Yaptığı Son Anketi Açıkladı

Ünlü Deprem Tahmincisi Frank Hoogerbeets'ten Korkutan Uyarı: Mega Deprem Olacak