Kayıp Kız Genç Kızdan 5 Gündür Haber Alınamıyor - Son Dakika

Kayıp Kız Genç Kızdan 5 Gündür Haber Alınamıyor

03.01.2012 11:40
Kayıp Kız Genç Kızdan 5 Gündür Haber Alınamıyor

Gaziantep'te 5 gün önce evinden ayrılan ve akli dengesinin kısmen yerinde olmadığı öğrenilen genç kızdan bir türlü haber alınamıyor.

Gaziantep'te 5 gün önce evinden ayrılan ve akli dengesinin kısmen yerinde olmadığı öğrenilen genç kızdan bir türlü haber alınamıyor.

Edinilen bilgiye göre 8 Şubat Mahallesi'nde yaşayan Yıldırım ailesinin 24 yaşındaki kızları Ceylan Yıldırım 4 gün önce evinden ayrılarak bir daha dönmedi. Akli dengesi kısmen bozuk olan genç kızın bulunması için ailesi kapı kapı dolaşıyor. Genç kızın amcası Alı Yıldırım, Ceylan Yıldırım'ın yerini bilenlerin veya görenlerin bir an önce polis yada jandarmaya haber vermesini isteyerek, "Yeğenimin akli dengesi kısmen bozuk ve tedavi görüyordu. Evden ayrıldıktan sonra kendisinden bir daha haber alamadık. Biryıl öncede bu şekilde kaybolmuştu ancak kendisini bir gün sonra mezarlık içinde bulmuştuk. Ama bugün 5 gün ve kendisinden hala haber yok. Görenlerin veya yerini bilenlerin Allah rızası için güvenlik güçlerine haber versin" dedi.

Baba Kadir Yıldırım ise gece gündüz kızın aradıklarını belirterek, "Kızımı rahatsızlığından dolayı her zaman gözetim altında tutuyorduk. 5 gün önce birden ortadan kayboldu ve kendisinden haber alamıyoruz. Onu bulmak için emniyet güçlerine de müracaata bulunduk. Kızımın yerini bilen veya görenler Allah rızası için derhal polise veya jandarmaya haber versin" diye konuştu. - GAZİANTEP

Kaynak: İHA
BAKAN ÇAVUŞOĞLU, GAZİANTEP'TE DEPREMZEDELERLE İFTAR YAPTI BAKAN ÇAVUŞOĞLU, GAZİANTEP'TE DEPREMZEDELERLE İFTAR YAPTI Alexandru Maxim: 'Beşiktaş'ta olmak benim için büyük bir fırsat' Alexandru Maxim: 'Beşiktaş'ta olmak benim için büyük bir fırsat' Gaziantep'te okuldan hırsızlık yapan zanlı tutuklandı Gaziantep'te okuldan hırsızlık yapan zanlı tutuklandı

Son Dakika Güncel Kayıp Kız Genç Kızdan 5 Gündür Haber Alınamıyor - Son Dakika


Advertisement