Kayıp Kız Genç Kızdan 5 Gündür Haber Alınamıyor - Son Dakika

Kayıp Kız Genç Kızdan 5 Gündür Haber Alınamıyor

03.01.2012 11:40
Kayıp Kız Genç Kızdan 5 Gündür Haber Alınamıyor, System.String[]

Gaziantep'te 5 gün önce evinden ayrılan ve akli dengesinin kısmen yerinde olmadığı öğrenilen genç kızdan bir türlü haber alınamıyor.

Gaziantep'te 5 gün önce evinden ayrılan ve akli dengesinin kısmen yerinde olmadığı öğrenilen genç kızdan bir türlü haber alınamıyor.

Edinilen bilgiye göre 8 Şubat Mahallesi'nde yaşayan Yıldırım ailesinin 24 yaşındaki kızları Ceylan Yıldırım 4 gün önce evinden ayrılarak bir daha dönmedi. Akli dengesi kısmen bozuk olan genç kızın bulunması için ailesi kapı kapı dolaşıyor. Genç kızın amcası Alı Yıldırım, Ceylan Yıldırım'ın yerini bilenlerin veya görenlerin bir an önce polis yada jandarmaya haber vermesini isteyerek, "Yeğenimin akli dengesi kısmen bozuk ve tedavi görüyordu. Evden ayrıldıktan sonra kendisinden bir daha haber alamadık. Biryıl öncede bu şekilde kaybolmuştu ancak kendisini bir gün sonra mezarlık içinde bulmuştuk. Ama bugün 5 gün ve kendisinden hala haber yok. Görenlerin veya yerini bilenlerin Allah rızası için güvenlik güçlerine haber versin" dedi.

Baba Kadir Yıldırım ise gece gündüz kızın aradıklarını belirterek, "Kızımı rahatsızlığından dolayı her zaman gözetim altında tutuyorduk. 5 gün önce birden ortadan kayboldu ve kendisinden haber alamıyoruz. Onu bulmak için emniyet güçlerine de müracaata bulunduk. Kızımın yerini bilen veya görenler Allah rızası için derhal polise veya jandarmaya haber versin" diye konuştu. - GAZİANTEP

Kayıp Kız Genç Kızdan 5 Gündür Haber Alınamıyor

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Kayıp Kız Genç Kızdan 5 Gündür Haber Alınamıyor - Son Dakika


Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak