Kaymakam Orhan Kur'an Kursu Öğrencilerini Ödüllendirdi - Son Dakika

Kaymakam Orhan Kur'an Kursu Öğrencilerini Ödüllendirdi

28.07.2017 18:35
Kaymakam Orhan Kur'an Kursu Öğrencilerini Ödüllendirdi, System.String[]

Kadirli Kaymakamı Tamer Orhan, yaz Kur'an kursunda düzenlenen 40 hadis ezberleme yarışmasında dereceye giren öğrencileri ödüllendirdi.

Kadirli Kaymakamı Tamer Orhan, yaz Kur'an kursunda düzenlenen 40 hadis ezberleme yarışmasında dereceye giren öğrencileri ödüllendirdi.

Orhan, Kaymakamlık toplantı salonunda yaptığı konuşmada, öğrencileri başarılarından dolayı tebrik etti.

Milli ve manevi değerleri öğrenerek yetişen neslin yetişmesine emeği geçenlere teşekkür eden Orhan, "Bizim en büyük şansımız genç nüfusumuz. Türkiye'nin üçte biri öğrenci ve eğitime çok hazır bir kitle. Bulunduğumuz coğrafyada büyük tehdit içindeyiz. Buna karşı dini ve milli duyguları kuvvetli, bayrağa vatana olan sevgiye duyarlı gençler olmalı. Bundan dolayı ilçemizde yaz kuran kurslarımıza gösterilen ilgi beni ziyadesiyle memnun ediyor. Özverili çalışmalarından dolayı emeği geçenlere teşekkür ediyorum." dedi.

İlçe Müftüsü Ahmet Demirer de, 3 dönem halinde gerçekleştirilen yaz Kur'an kurslarına Kadirli'de 5 bin öğrencinin katıldığını belirterek, verdiği destekten dolayı Kaymakam Orhan'a teşekkür etti.

Kaymakam Orhan, Miraç Cami'nde yaz kurslarına devam eden öğrenciler arasında düzenlenen 40 hadis ezberleme yarışmasında dereceye giren Mahmut Esat Sarı ve Muhammet Eren Sarı'ya çeşitli hediyeler verdi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kaymakam Orhan Kur'an Kursu Öğrencilerini Ödüllendirdi - Son Dakika


Son Dakika

Mesut Yılmaz'ın hayatındaki en acı olay! Oğlunun ölümünden sonra bir daha toparlanamadı Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı 501 liradan işlem görüyor Son Dakika! Mesut Yılmaz'ın vefatıyla ilgili hastaneden ilk açıklama: Yaklaşık 2 yıldır kanser tedavisi görüyordu Dolar 8,34 ile rekor tazeledi Fransa'yı kana bulayan Tunuslu mültecinin ilk görüntüsü ortaya çıktı Prof. Dr. Ceyhan: Önceden neredeyse hiç görülmeyen çocuk vaka sayıları toplumda oldukça arttı Kanser tedavisi gören sunucu Dilay Kemer hayatını kaybetti Aşk yaşadıkları konuşulan Hilal Altınbilek ve Gurur Aydoğan aynı eve girerken yakalandı