Kick Boks Takımı, 9 Madalya Kazandı - Son Dakika

Kick Boks Takımı, 9 Madalya Kazandı

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kick Boks takımı, Antalya'da düzenlenen Uluslararası Akdeniz Kick Boks şampiyonasında, 9 madalya kazandı.

Kick Boks Takımı, 9 Madalya Kazandı, System.String[]

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kick Boks takımı, Antalya'da düzenlenen Uluslararası Akdeniz Kick Boks şampiyonasında, 9 madalya kazandı.

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün düzenlediği Uluslararası Akdeniz Kick Boks Şampiyonası'nda 7 ülkeden 450 sporcu katıldı. Şampiyonaya 10 sporcu ile katılan Niğde Kick Boks Takımı, 4 altın, 2 gümüş ve 3 bronz madalya kazandı.

Niğde Şahiner Spor Kulübü de başarılı sporculara Şahiner Otel'de yemek verdi. Şahiner Spor Kulübü Başkanı Bahar Şahiner, tüm sporcuları gösterdikleri başarıdan dolayı tebrik etti.

- NİĞDE

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 14:02 - Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kick Boks Takımı, 9 Madalya Kazandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Beyin kanaması geçiren usta oyuncu Ali Sürmeli, apar topar ameliyata alındı Bakan Varank'tan Gaziantep'te açılan fabrikaların eski olduğu iddialarına yanıt: Sehven yazılmış Fatih Terim derbiden sonra, önce hakemi sonra da kendi oyuncularını eleştirdi Azerbaycan ordusu, Ermenistan'a karşı harekata başlıyor Çekim için kameraların karşısına geçen Deren Talu, yeni haliyle herkesi şaşırtacak Putin, Ermenistan-Azerbaycan gerginliğine dahil oldu: Askeri adımlar durmalı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, Ermenistan'a gözdağı verdi: Durdurulacaklar Sivilleri hedef alan Ermenistan'dan uluslararası topluma Türkiye çağrısı: Ankara'yı engelleyin