Kırşehir'de Bahar Kalkanı Harekatı için yürüyüş ve destek programı düzenlendi - Son Dakika

Kırşehir'de Bahar Kalkanı Harekatı için yürüyüş ve destek programı düzenlendi

03.03.2020 17:34
Kırşehir'de Bahar Kalkanı Harekatı için yürüyüş ve destek programı düzenlendi, System.String[]

Kırşehir'in Akçakent ve Mucur ilçelerinde, Bahar Kalkanı Harekatı'na destek yürüyüşü düzenlenerek Mehmetçiğin başarısı için Fetih suresi okundu.

Kırşehir'in Akçakent ve Mucur ilçelerinde, Bahar Kalkanı Harekatı'na destek yürüyüşü düzenlenerek Mehmetçiğin başarısı için Fetih suresi okundu.

Akçakent Kaymakamlığının organizasyonu ile gerçekleştirilen etkinlikte, ellerinde Türk bayraklarıyla ilçe merkezinde toplanan kalabalık grup, Hükümet Konağı önüne kadar yürüdü.

Öğrenciler, yürüyüş boyunca büyük bir Türk bayrağı açarak görevi başındaki Mehmetçiğe destek verdi.

Şehitler ve gaziler için saygı duruşunda bulunulmasının ardından yürüyüşe katılanlar hep birlikte İstiklal Marşı'nı okudu.

Yürüyüşe, Akçakent Kaymakamı Murat Karaloğlu, Belediye Başkanı Yılmaz Kılıç, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Mucur ilçesinde de Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Mucur Meslek Yüksekokulu tarafından Mehmetçiğe destek programı düzenlenerek Bahar Kalkanı Harekatı için Fetih suresi okundu.

Okulun konferans salonunda düzenlenen programda, İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölümü öğrencisi Mustafa Üy ve Mucur İlçe Müftü Vekili Yasin Güneş tarafından Fetih suresi okunarak Mehmetçiğin başarısı için dua edildi.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından İdlib'de şehit olan askerlere Allah'tan rahmet, yaralı askerlere de şifa dileğinde bulunuldu.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kırşehir'de Bahar Kalkanı Harekatı için yürüyüş ve destek programı düzenlendi - Son Dakika


Son Dakika

Kocasına kızan Hanife, sosyal medyadan açık saçık fotoğrafını paylaştı İspanyol ilaç şirketi müjdeyi verdi: Korona aşısından sonra ciğerlerdeki virüsü yüzde 99 oranında azaltan ilaç geliyor Mesut Özil'in imza törenine 132 basın mensubu akreditasyon başvurusu yaptı Son Dakika! İtalya'da Başbakan Giuseppe Conte ve hükümeti istifa etti Hollanda'da sokağa çıkma yasağı protestoları sürerken, Diyanet Vakfı camilerde "Olaylara karışmayın" hutbesi okutacak İki buçuk aylık bebeğini yastıkla boğan anneye müebbet hapis cezası verildi Evladının koli bandı ile boğarak öldürdüğü kadından geriye katıldığı programdaki görüntüleri kaldı İstanbul'un Esenyurt ve Fatih ilçelerinde yabancıların istisnalar hariç "ikamet izin başvuruları" sınırlandırıldı