Koronavirüs korkusu saran Sumudica, Rize'ye gelemedi - Son Dakika

Koronavirüs korkusu saran Sumudica, Rize'ye gelemedi

22.01.2021 19:27

Rumen teknik adam Marius Sumudica, henüz Rize'ye ulaşamadığını ve kulüpte yaklaşık 21 kişinin koronavirüse yakalandığını açıkladı. Daha önce zatürre olan Sumudica bu durumun kendisi için tehlikeli olduğunu dile getirdi.

Çaykur Rizespor ile anlaşan Rumen teknik direktör Marius Sumudica, koronavirüs vakaları nedeniyle Rize'ye gelemedi.

Marius Sumudica, "Ne yazık ki bugün Rize'ye gelemedim. Pazartesi günü gelmeyi planlıyorum. Kulüpte çok fazla koronavirüs vakası var ve ben de geçtiğimiz Aralık 2019'da zatürreye yakalandığım için benim için çok riskli bir durum"

"DİKKATLİ DAVRANMALIYIM"

"Durumun nasıl bir hal alacağına bakacağız ve ona göre geleceğim. Kulüpte yaklaşık 21 kişi koronaya yakalandı ve bunların 9'u futbolcu. Dikkatli davranmam gerekiyor" ifadelerini kullandı.

(Kaynak: Fanatik)

Koronavirüs korkusu saran Sumudica, Rize'ye gelemedi

Son Dakika Spor Koronavirüs korkusu saran Sumudica, Rize'ye gelemedi - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Ünlü yatırımcıdan bomba iddia: Netflix, Bitcoin'e yatırım yapacak Babasının "Rabbime kurban ettim" diyerek boğazını kestiği çocuğun sağlığı iyiye gidiyor Yunanistan'daki 6.2'lik deprem sonrası uzmandan korkutan Türkiye iddiası: Fayları tetikleyebilir Müdürünün tacizine uğrayan genç kadın soluğu savcılıkta aldı: Sık sık arıyor, "İki tane karım var zevk alamıyorum" diyor Esenyurt TEM'de ortalık savaş alanı! Karşı şeride giren otomobil 4 aracı biçti, yaralılar var 5 turisti bıçaklayıp, 1 vatandaşın boğazını kesen saldırgan: Birinin Türk olduğunu bilmiyordum Rahmetli Kemal Sunal'ın kızı Ezo Sunal anne oldu Murat Yıldırım, Ramo dizisinden etkilenerek eşine hakaret eden hayranlarına sert çıkıştı