Köşk Kaymakamı Şenoğlu göreve başladı - Son Dakika

Köşk Kaymakamı Şenoğlu göreve başladı

28.08.2020 10:34
Köşk Kaymakamı Şenoğlu göreve başladı, System.String[]

Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Aydın'ın Köşk ilçesine atanan Köşk'ün ilk kadın Kaymakamı Dilara Şenoğlu göreve başladı.

Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Aydın'ın Köşk ilçesine atanan Köşk'ün ilk kadın Kaymakamı Dilara Şenoğlu göreve başladı.

Köşk Kaymakamı Tarık Açıkgöz'ün, Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Aydın Valiliği Hukuk Müşavirliği'ne getirilmesinin ardından Açıkgöz'ün yerine Konya'nın Hüyük ilçesinde görev yapan Dilara Şenoğlu atandı. Kaymakam Şenoğlu yeni görevine başladı. Köşk ilçesinin ilk kadın kaymakamı olma özelliğini taşıyan Şenoğlu, sportif kişiliği ile de tanınıyor.

Dilara Şenoğlu kimdir?

1991 yılında İstanbul'da doğan Şenoğlu, ilk, orta ve lise öğrenimini Giresun'da tamamladıktan sonra lisans eğitimini 2016 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü'nde tamamladı. 2018 yılında İçişleri Bakanlığı tarafından açılan Kaymakam adaylığı sınavını kazanarak mülki idare amirliği mesleğine intisap etti. Şenoğlu, Muğla Valiliği'nde stajını, Afyonkarahisar Sandıklı ve Antalya Gazipaşa ilçelerinde kaymakam refikliği stajını tamamladı. Şenoğlu, Hüyük Kaymakamlığı yaptı. - AYDIN

Köşk Kaymakamı Şenoğlu göreve başladı
Köşk Kaymakamı Şenoğlu göreve başladı

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Köşk Kaymakamı Şenoğlu göreve başladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Futbol kulüplerinin yöneticilerini maddi açıdan zorlayacak yasa TBMM'ye geliyor Mesut Özil gafıyla sosyal medyada gündem olan TRT spikeri Cansu Canbaz, ekranlara geri dönüyor Saadet Partisi'nde ittifak çatlağı! Erdoğan'la görüşen Asiltürk'ün açıklaması kriz çıkardı Arkadaşının eşiyle yasak aşk yaşadı, yolda karşılaşınca hem kocayı hem de kuzenini vurdu Çukur'un Nehir'i Hazal Subaşı, yeni dizi projesi ile seyircilerin karşısına çıkıyor Galatasaray, Jesse Sekidika'yı Konyaspor'a kiralık olarak gönderdi Sakarya, Düzce ve Eşkişehir'de duyulan sesin sonik patlama olduğu ortaya çıktı Ordu'da rüzgarın etkisiyle büyüyen korkunç yangında üreticinin tüm birikimi kül oldu