Köyde Bağlama Kursu Açıldı - Son Dakika

Köyde Bağlama Kursu Açıldı

02.01.2012 14:02
Köyde Bağlama Kursu Açıldı, System.String[]

Nevşehir'in Derinkuyu ilçesine bağlı Özlüce köyünde bağlama kursu açıldı.

Nevşehir'in Derinkuyu ilçesine bağlı Özlüce köyünde bağlama kursu açıldı.

Alınan bilgiye göre, Özlüce İlköğretim Okulu öğretmenlerinden Mahmut Uyar, Derinkuyu Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bünyesinde köyde bağlama kursu açtı.

Öğrencilerin ve velilerin yoğun ilgi gösterdiği kursu veren Uyar, ilk defa açılan ve 7 ay boyunca devam edecek olan kursa katılan köy halkının kursun açılmasından memnun olduklarını ve yıl sonunda kursiyerlerle birlikte köyde bir konser vereceklerini ifade etti.

- NEVŞEHİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Köyde Bağlama Kursu Açıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan'dan Bahçeli'nin başlattığı askıda ekmek kampanyasına ilginç yorum: Ya böyle bir şey var mı Türkiye'de Kaan Yıldırım, Hadise ile evleneceği yönündeki iddialara cevapsız kaldı Türk ayakkabı sektörünün vitrini olan fuara 108 bin TL'lik ayakkabı damga vurdu Merkez Bankası Başkanı, "Dolardaki yükselişi öngörebiliyor muydunuz?" sorusuna böyle yanıt verdi Son Dakika! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na çok sert sözler: Sende zerre kadar yürek varsa eşimle ilgili değil, benimle ilgili konuş Şömine süsü olarak kullandığı kafatası, 8 yıldır kayıp olan adama ait çıktı Otomobil sürücüsü, çarpıştığı motosiklet sürücüsünü suçladı: Senin üstünden araçla geçtim ne diyeyim? İnşaatta elleri ve ayakları bağlı bulunan kız itiraf etti: Her şeyi kendim planladım