Ktü Medya Ödülleri 22 Şubat'ta Sahiplerini Bulacak - Son Dakika

Ktü Medya Ödülleri 22 Şubat'ta Sahiplerini Bulacak

19.02.2018 12:45
Ktü Medya Ödülleri 22 Şubat'ta Sahiplerini Bulacak, System.String[]

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından bu yıl 9'uncusu verilecek KTÜ Medya Ödülleri'nin 22 Şubat'ta düzenlenecek törenle sahiplerini bulacağı bildirildi.

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından bu yıl 9'uncusu verilecek KTÜ Medya Ödülleri'nin 22 Şubat'ta düzenlenecek törenle sahiplerini bulacağı bildirildi.

Kulüp Başkanı İrem Dilek, Trabzon Gazeteciler Cemiyetinde düzenlediği basın toplantısında, kulübün geleneksel hale getirdiği KTÜ Medya Ödülleri Gecesi'nin 22 Şubat Perşembe günü KTÜ Atatürk Kültür Merkezinde yapılacağını kaydetti.

Ödül gecesi töreninin bu yıl da adından söz ettireceğini dile getiren Dilek, bu yıl ki ödül töreninin sunuculuğunu Ümit Erdim'in yapacağını ve Birce Akalay, İbrahim Çelikkol, Bensu Soral, Aytaç Şaşmaz, Miray Daner, Reynmen, Demet Sabancı Çetindoğan, Uğur Etiler, Ece Mumay gibi pek çok ünlü ismin bir arada olacağını belirtti.

Dilek, KTÜ'nün adını sadece bölgede değil, tüm Türkiye'ye duyurmak, marka şehir olan Trabzon'un tanıtımına katkı sağlamak amacıyla yaptıkları çalışmanın her geçen yıl daha fazla ilgi gördüğünü ifade ederek, şunları kaydetti:

"www.iekodulgecesi.com sitesindeki anket ile toplamda 602 bin 214 oylamayla yılın enlerini belirledik. Bu yıl rekor bir katılım gösterildi. Bu rakamlara ulaşmamız öncelikle kulübümüz, sonrasında KTÜ ve Trabzon için çok sevindirici bir durum. Geçmiş yıllarda Atiye, Aydın Kurtoğlu, Hazal Filiz Küçükköse, Kadir İnanır, Evrim Akın, Alişan, Erkan Petekkaya, Alper Kul, Aylin Kontante, Hande Erçel, Berk Atan, Toygar Işıklı gibi ünlülerin ağırlandığı gecede, bu yıl da 38 farklı kategoride ödül verilecek."

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Ktü Medya Ödülleri 22 Şubat'ta Sahiplerini Bulacak - Son Dakika


Son Dakika

Premier Lig ekibi West Bromwich, Okay Yokuşlu'yu kadrosunda görmek istiyor Fransız Bakan'dan tepki çeken sözler: 5 yaşında örtülü kız görmeyi tahammül edilmez buluyorum Kırmızı listede bulunan Arap tavşanı Şırnak'ta görüntülendi Kar yağışı İstanbul'a 10 günlük su kazandırdı! Barajlardaki doluluk oranı yüzde 30 seviyesine çıktı Instagram'dan spor sütyeniyle verdiği pozu paylaşan Hande Erçel, fotoğrafını hemen sildi Mesut Özil'in İstanbul'a ayak basması Rasim Ozan Kütahyalı'yı çıldırttı 3 hafta önce evlenen şarkıcı Cemre Kemer hamile mi? Hesabına gelen para genç yazılımcının kabusu oldu! Evden çıkmaya korkar hale geldi