Son Dakika Haberleri: Lindsay Lohan Cumhurbaşkanı'na "Erdoğan Büyük Bir Kalbe Sahip" Dedi

Lindsay Lohan Cumhurbaşkanı'na "Erdoğan Büyük Bir Kalbe Sahip" Dedi

4 ay önce

ABD'li ünlü oyuncu Lindsay Lohan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a övgüler yağdırdı. Lohan, "Erdoğan'ın büyük bir kalbi var" dedi. Trump'ın da Türkiye'yi desteklemesini istedi.

Hollywood'un ünlü ismi güzel oyuncu  Lindsay Lohan,  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan'ın büyük kalbi olduğunu söyledi.

LOHAN, TRUMP'IN TÜRKİYE'YE DESTEK VERMESİNİ İSTEDİ

Ünlü film yıldızı  Lindsay Lohan,  Daily Mail gazetesine yaptığı açıklamada, Trump'ın yurt dışı ziyaretini  Türkiye'ye yaparak  Türkiye'ye destek vermesini istedi. Lohan,  Donald Trump'ın  Türkiye'deki mültecilerin durumunu ve mülteciler konusundaki yaptıklarını yerinde görmesinin Amerikan halkı için de önemli olacağını söyledi.


LOHAN MÜLTECİLER İLE İLGİLİ BELGESEL ÇEKECEĞİNİ DE AÇIKLADI

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın halkı tarafından sevilen biri olduğunu belirten  Lindsay Lohan, mülteciler konusunda yaptıklarını gördüğünü ve Erdoğan'ın büyük bir merhamet sahibi ve kalbi olduğunu kaydetti. Lohan, mülteciler konusunda bir belgesel çalışması yaparak, mülteci sorununu dünyaya duyurmaya çalışacağını açıkladı.

500 Milyar Dolarlık Mermer Rezervi İçin Yatırımcılar Sıraya Girdi Alman Devi Mercedes'te 23 Savcı ve 230 Polisle Arama Yapıldı
Erdoğan'dan Yabancı Kelime Çıkışı: Bütün Bu Tabelaları Sökün

1