Marmaris'te kaçak yapıların yıkımı sürüyor - Son Dakika

Marmaris'te kaçak yapıların yıkımı sürüyor

09.12.2020 11:27
Marmaris'te kaçak yapıların yıkımı sürüyor, System.String[]

MUĞLA'nın Marmaris ilçesinin kırsal bölgelerindeki kaçak yapılaşma ile mücadele kapsamında imar kanunlarına aykırı bina ve iş yerlerinin yıkımına devam ediliyor.

MUĞLA'nın Marmaris ilçesinin kırsal bölgelerindeki kaçak yapılaşma ile mücadele kapsamında imar kanunlarına aykırı bina ve iş yerlerinin yıkımına devam ediliyor.

İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü ekipleri, Muğla'da kaçak olduğu gerekçesiyle yıkım kararı verilen Söğüt ve Bozburun bölgelerinde 2 gündür sürdürdüğü yıkımlara devam etti. Marmaris Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Çevre Şehircilik Muğla İl Müdürlüğü ekipleri, Söğüt Mahallesi'nde aralıklı süren sağanağa rağmen yıkımlarını sürdürdü. Yıkımların gerçekleştirilmesi ardından kepçeler ve araçlar bölgeden ayrıldı. Marmaris'in yanı sıra Datça ve Fethiye gibi turistik ilçelerde mahkemeler tarafından yıkım kararı onaylanan 186 iş yeri ile binanın yıkımının gerçekleştirildiği kaydedildi.


Marmaris'te kaçak yapıların yıkımı sürüyor
Marmaris'te kaçak yapıların yıkımı sürüyor
Marmaris'te kaçak yapıların yıkımı sürüyor
Marmaris'te kaçak yapıların yıkımı sürüyor

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Marmaris'te kaçak yapıların yıkımı sürüyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Sağlık Bakanlığı'ndan 81 ile yeni genelge! İzinler durduruldu, istifa ve emeklilik başvuruları kabul edilmeyecek Sağlık Bakanlığı'ndan 81 ile yeni genelge! İzinler durduruldu, istifa ve emeklilik başvuruları kabul edilmeyecek Gökhan Özoğuz'un eleştirilerine Bakan Koca'dan yanıt: Suçumuz yok, sorumluluğumuz var Gökhan Özoğuz'un eleştirilerine Bakan Koca'dan yanıt: Suçumuz yok, sorumluluğumuz var Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, yeniden ekranlara döneceğinin müjdesini verdi Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, yeniden ekranlara döneceğinin müjdesini verdi Son Dakika: ABD, Karadeniz'e göndereceği savaş gemisi bildirimini geri çekti Son Dakika: ABD, Karadeniz'e göndereceği savaş gemisi bildirimini geri çekti Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürpriz ziyaret! Yer sofrasında iftar yaptı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürpriz ziyaret! Yer sofrasında iftar yaptı Merve Boluğur'dan, Merve Boluğur'dan, "Kendine analar neler doğuruyor diyor musun?" diyen takipçisine çok konuşulacak yanıt Arı kovanlarının önüne halı serdi! Nedenini öğrenenler şaştı kaldı Arı kovanlarının önüne halı serdi! Nedenini öğrenenler şaştı kaldı Vicdansız baba, çocuğunu rehin alıp damdan atmaya kalktı, küçük kızın feryadı herkesi ağlattı Vicdansız baba, çocuğunu rehin alıp damdan atmaya kalktı, küçük kızın feryadı herkesi ağlattı