AK Parti Erzurum Milletvekili Aydemir'den Aziziye Belediye Başkanı Orhan'a ziyaret - Son Dakika

AK Parti Erzurum Milletvekili Aydemir'den Aziziye Belediye Başkanı Orhan'a ziyaret

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan'ı ziyaret etti.

AK Parti Erzurum Milletvekili Aydemir'den Aziziye Belediye Başkanı Orhan'a ziyaret, System.String[]

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan'ı ziyaret etti.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Milletvekili Aydemir, Belediye Başkanı Orhan'ı ziyaret ederek ilçe genelindeki yatırımlarla ilgili bilgi aldı.

Aydemir, nüfusu ve kentleşme sürecinin hızla arttığı Aziziye ilçesinin bu durumunun gurur verici olduğunu belirtti.

İlçe sınırlarında gözle görülür gelişimlerin herkesçe takdir edildiğini ve bunların baş aktörünün de Başkan Orhan olduğuna işaret eden Aydemir, şu ifadeleri kullandı:

"Değerli başkanımızın canhıraş çaba göstererek Aziziye'nin gelişimine yönelik çalışmaları görmezden gelinemez. Özellikle Erzurum'un en eski yerleşim birimi olan Ilıca'da yapılan kentsel dönüşüm çalışmalarını müşahede ettim. Başkanımız rutin belediyecilik çalışmaları dışındaki hizmetlerinin etkisi ile Aziziye'nin gelişim göstermesi gurur verici."

Orhan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ilçe için büyük projelerini olduğunu aktardı.

AK Parti belediyeciliğinin insan odaklı olduğuna dikkati çeken Orhan, şunları kaydetti:

"Nüfus az yerleşim alanı çok olunca elbette ki zorluklar olacaktır. Özellikle rutin belediyecilik hizmetlerinde hiç aksama olmamasına dikkat ediyoruz. Bunun dışında 69 mahalle statüsündeki köylerimizde bile şehirde olan tüm imkanları götürmeye gayret ediyoruz. İlçemiz sınırlarında özel sektör tarafından yoğun bir yatırım ilgisi görülüyor. Bunlar dışında belediyemiz yatırımları da tüm hızıyla sürecektir."

Ziyaret sonrası Aydemir ve Orhan, önceden akülü araç talebinde bulunan engelli bir vatandaşın eşine akülü araç takdim etti.

Haber Yayın Tarihi: 17.09.2020 12:34 - Kaynak: AA

Son Dakika Yaşam AK Parti Erzurum Milletvekili Aydemir'den Aziziye Belediye Başkanı Orhan'a ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Fethiye Belediye Başkanı ile korumasının bir tatilcinin aracına zarar verdiği görüntüler ortaya çıktı Yunanistan ne yapmaya çalışıyor? Türkiye ile masaya oturan "Komşu" AB'ye yaptırım çağrısı yaptı Amerikalı gazeteci Andre Vltchek'in sır ölümüne ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı Japon uzmanlar, plastik siperliklerle ilgili tartışmalara son noktayı koydu: Koronavirüse karşı etkisiz Ukrayna'da 2 Türk kızını vahşice öldüren zanlı, 2 kez ağırlaştırılmış müebbet hapse mahkum edildi Modifiye tutkunu genç, 60 bin TL'ye mal ettiği Doğan SLX'i 120 bin TL'ye sattı Ufacık bir arı hayatına mal oldu! Talihsiz sürücünün feci şekilde can verdiği kaza kamerada Kardeşinden mesaj gelince harekete geçen abi gittiği yerde kardeşinin son anlarına tanık oldu