Son Dakika Haberleri: Muharrem İnce, Kılıçdaroğlu'na Yapılan Saldırıyla İlgili Paylaşımda Bulundu

Muharrem İnce, Kılıçdaroğlu'na Yapılan Saldırıyla İlgili Paylaşımda Bulundu

2 ay önce

Muharrem İnce, Ankara'da CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyla ilgili yaptığı paylaşımda, "Failleri ve azmettiricileri belli olan bir saldırıdır." ifadelerini kullandı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'da katıldığı bir şehit cenazesinde bir grubun saldırısına uğradı.

CHP'li Muharrem İnce, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na şehit cenazesinde yapılan saldırıyla ilgili tepki gösterdi. İnce, "Biz bu yollardan çok geçtik, eninde sonunda kazanan demokrasi olacaktır." dedi.

CHP'li Muharrem İnce, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na şehit cenazesinde yapılan saldırıyla ilgili tepki gösterdi.

İŞTE İNCE'NİN PAYLAŞIMLARI:

Bu saldırı geleceğimize, iç barışımıza, birlik ve beraberliğimize yönelik büyük bir provokasyon denemesidir. Biz bu yollardan çok geçtik, eninde sonunda kazanan demokrasi olacaktır.

Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na Çubuk'ta şehit cenazesinde yapılan saldırı onun şahsında CHP'ye, bu ülkenin demokrasi güçlerine, birlik ve beraberliği her türlü çıkarın üzerinde tutan halkımıza karşı yapılmış, failleri ve azmettiricileri belli olan bir saldırıdır.

Muharrem İnce, Kılıçdaroğlu'na Yapılan Saldırıyla İlgili Paylaşımda Bulundu
Haber Yayın Tarihi : 21.04.2019 03:07 İçişleri Bakanı Soylu'dan Ekrem İmamoğlu'na Uyarı: Bana Laf Söylerken Dikkatli Ol Dünyadaki En Zehirli Akrep Aydın'ın Nazilli İlçesinde Görüntülendi! İstanbul Yarışından Resmen Çekilen DSP Adayı Aydın: Her Şey Çok Güzel Olacak