Nazlı Çelik kızıyla fotoğrafını paylaştı! Beğeni yağmuruna tutuldu - Son Dakika

Nazlı Çelik kızıyla fotoğrafını paylaştı! Beğeni yağmuruna tutuldu

05.11.2019 00:00

Başarılı spiker Nazlı Çelik, sosyal medya hesabından kızı ile fotoğrafını paylaştı. Çelik'in fotoğrafına kısa sürece binlerce beğeni ve övgü dolu yorumlar geldi.

Kahraman Mehmetçik'in terör operasyonlarını olay yerinden aktaran ve sık sık yaptığı ziyaretlerle askerlerimize moral veren başarılı haber sunucusu Nazlı Çelik, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla gündem oldu.

Çelik, Instagram hesabından kızı ile çekildiği fotoğrafı paylaştı. Fotoğrafa kısa sürece binlerce beğeni ve övgü dolu yorumlar geldi.

İşte o yorumlardan bazıları:

-Boynundan Ay Yıldızlı kolyesini hiçbir zaman çıkartmayan Türk kadını

-Vatan yürekli kadın saygılarımı sunuyorum, seni seviyorumü

-Maşallah, her zaman çok mutlu olmanız dileğiyle

-Cesur yürek Nazlı Çelik

-Efe yürekli kadın

-Ekranlara nasıl yakışıyorsanız, annelikte size çok yakışıyor

NAZLI ÇELİK KİMDİR?

1977 senesinde İstanbul'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul'da, lise eğitimini ise İsviçre'de bir yatılı okulda tamamladı. ABD'nin Boston şehrinde Emerson College'da hem televizyon hem psikoloji alanında eğitim gördü. 1999 yılında Türkiye'ye döndü. N TV Haber'de polis adliye muhabirliği yaptı. 2002 yılında Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanlığının davetlisi olarak Beyaz Saray ve Pentagon gezilerini içeren bir eğitim gördü.

Nazlı Çelik kızıyla fotoğrafını paylaştı! Beğeni yağmuruna tutuldu

Son Dakika Magazin Nazlı Çelik kızıyla fotoğrafını paylaştı! Beğeni yağmuruna tutuldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Bakan Selçuk'tan sevindiren haber! Koronavirüsü yendi F.Bahçeli Samatta, sakatlığı nedenile Beşiktaş derbisinde forma giyemeyecek Karın şişliği şikayetiyle hastaneye gitti, karnından 14 kilogram büyüklüğünde kitle çıktı Brezilya'da katliam gibi kaza: 37 kişi hayatını kaybetti Anne ve iki çocuğu koronavirüsten vefat etmişti! Aynı aileden bir acı haber daha İşte Mehmet Ali Erbil'in son hali! Kızı, "Çok yakında büyük sürpriz var" notuyla paylaştı Son Dakika: Benzine 37 kuruş zam Lüks cipteki infazın detayları kan dondurdu: Önce iki arkadaşını öldürdü, sonra intihar etti