Nejat Uygur Vefatının 5. Yılında Mezarı Başında Anıldı - Son Dakika

Nejat Uygur Vefatının 5. Yılında Mezarı Başında Anıldı

18.11.2018 15:03

Nejat Uygur vefatının 5. yılında mezarı başında anıldıİSTANBUL - Usta tiyatrocu Nejat Uygur vefatının 5'inci yıl dönümünde mezarı başında sevenleri tarafından anıldı.

Nejat Uygur vefatının 5. yılında mezarı başında anıldı

İSTANBUL - Usta tiyatrocu Nejat Uygur vefatının 5'inci yıl dönümünde mezarı başında sevenleri tarafından anıldı. Anma merasimine Uygur'un eşi Necla Uygur, oğulları Süha, Behzat ve Süheyl Uygur'un yanı sıra Mustafa Sarıgül ve usta tiyatrocunun sevenleri de katıldı.

Türk tiyatrosunun unutulmaz isimlerinden Nejat Uygur, vefatının 5'inci yıl dönümünde Zincirlikuyu'da bulunan kabri başında ailesi ve sevenleri tarafından anıldı. Anma merasimine usta tiyatrocunun kendi gibi tiyatrocu olan oğulları Süheyl ve Behzat Uygur'un yanı sıra eşi Necla Uygur, diğer oğlu Süha Uygur, tiyatrocu Yalçın Özden ve Mustafa Sarıgül katıldı. Eşi Necla Uygur ve sevenleri usta tiyatrocunun kabri başında toplandıktan sonra dua edilirken gözyaşlarını tutamadı.

Süheyl Uygur, babasının vefatının 5'inci yıl dönümünde kendilerini yalnız bırakmadıkları için gelenlere teşekkür ederken Behzat Uygur, "Biz zaten her an her yerde Nejat babayı hissediyoruz. Gittiğimiz her oyunda her turnede. Anadolu'nun her köşesine gidiyoruz ve orada Nejat baba da oynamış. Her kuliste bir anımız var. Her sahnede bir anımız var. Türkiye'nin her yerinde Nejat baba öyle anılar bırakmış ki her yerde her şekilde anılıyor. O yüzden bugün ölüm yıl dönümü vesilesiyle buradayız ama sadece ölüm yıl dönümünde değil Nejat baba çok güzel bir iz bırakmış her an her saniye onun deyimiyle seyircileri değil akrabaları tarafından anılıyor" şeklinde konuştu.

Nejat Uygur Vefatının 5. Yılında Mezarı Başında Anıldı
Nejat Uygur Vefatının 5. Yılında Mezarı Başında Anıldı
Nejat Uygur Vefatının 5. Yılında Mezarı Başında Anıldı
Nejat Uygur Vefatının 5. Yılında Mezarı Başında Anıldı

Kaynak: İHA

Son Dakika Genel Nejat Uygur Vefatının 5. Yılında Mezarı Başında Anıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Dünyaca ünlü lojistik firması FedEx'teki kanlı gecenin faili 19 yaşındaki eski çalışan çıktı Dünyaca ünlü lojistik firması FedEx'teki kanlı gecenin faili 19 yaşındaki eski çalışan çıktı Çukur'a bomba transfer! Çağla Özavcı, final öncesi kadroya dahil oldu Çukur'a bomba transfer! Çağla Özavcı, final öncesi kadroya dahil oldu Deniz Çoban: Beşiktaş'ın golünden önce net bir faul var Deniz Çoban: Beşiktaş'ın golünden önce net bir faul var Hollywood yıldızı Brad Pitt, tekerlekli sandalye ile görüntülendi Hollywood yıldızı Brad Pitt, tekerlekli sandalye ile görüntülendi Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Tabutun direği elinde kalan Fatih Terim ne yapacağını şaşırdı! İşte o anlar Tabutun direği elinde kalan Fatih Terim ne yapacağını şaşırdı! İşte o anlar Rusya Devlet Başkanı Putin'in 2020 geliri açıklandı Rusya Devlet Başkanı Putin'in 2020 geliri açıklandı Tacizci patronunu paspas sapıyla dövdü! O anlar kameralara böyle yansıdı Tacizci patronunu paspas sapıyla dövdü! O anlar kameralara böyle yansıdı