Nevşehir'in İl Oluşunun 63. Yıl Dönümü Kutlama Etkinlikleri Başladı - Son Dakika

Nevşehir'in İl Oluşunun 63. Yıl Dönümü Kutlama Etkinlikleri Başladı

3 yıl önce

Nevşehir'in il oluşunun 63. yıl dönümü kutlama etkinlikleri başladı Nevşehir'de Mustafa Yıldızdoğan konser verdiNEVŞEHİR - Ülkücü sanatçı Mustafa Yıldızdoğan, Nevşehir'in il oluşunun 63.'ncü yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde Diriliş Meydanında konser verdi.

Nevşehir'in İl Oluşunun 63. Yıl Dönümü Kutlama Etkinlikleri Başladı, System.String[]

Nevşehir'in il oluşunun 63. yıl dönümü kutlama etkinlikleri başladı

Nevşehir'de Mustafa Yıldızdoğan konser verdi


NEVŞEHİR - Ülkücü sanatçı Mustafa Yıldızdoğan, Nevşehir'in il oluşunun 63.'ncü yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde Diriliş Meydanında konser verdi.

Diriliş Meydanında sevilen türkülerini seslendiren Yıldızdoğan, Ölürüm Türkiyem, Şehitler Ölmez gibi sevilen şarkılarının yanı sıra 15 Temmuz Şehitleri için yazdığı Gittiler isimli şarkısını konsere katılan binlerce kişi ile söyledi.

Mustafa Yıldızdoğan konserde yaptığı konuşmada, "Nevşehir'de olmak sizlerle olmak bize onur verir gurur verir. En güzel onur ve gurur ay yıldızlı bayrağın altında minare seslerinin altında farklı düşünsek de farklı baksak da aynı bayrağın altında ölürüm Türkiye'm diyebilmek en güzel şeref ve ödüldür. Bir yıl önce yine aynı sahnede yine aynı sizlerle beraberdik. 15 Temmuz 2016 o hain darbe girişiminin ardından gelmiştik. O zaman söylediklerimiz ile şimdi söylediklerimizin arasında hiçbir fark yok. 250 şehidimizi rahmetle hürmetle minnetle anıyoruz. Mekanları cennet ruhları şad olsun" diye konuştu. Yıldızdoğan yaklaşık iki saat boyunca sevilen şarkılarını seslendirdi.

Konser sonunda Belediye Başkanı Hasan Ünver tarafından Yıldızdoğan'a yöreye özgü çanak hediye edildi.

Nevşehir'in İl Oluşunun 63. Yıl Dönümü Kutlama Etkinlikleri Başladı

Haber Yayın Tarihi: 18.07.2017 11:23 Kaynak: İHASon Dakika

Yiyecek arayan kurtlar sokak köpeğini parçaladı
İstanbul'da dövmecide tecavüz dehşeti! Sanık ağır ceza mahkemesinde yargılanacak Bakan Soylu'nun taziyelerini ilettiği Nakşibendi şeyhinin ölümünde sır perdesi aralandı

Son Dakika Haberleri