Son Dakika Haberleri: Nevşehir'in İl Oluşunun 63. Yıl Dönümü Kutlama Etkinlikleri Başladı

Nevşehir'in İl Oluşunun 63. Yıl Dönümü Kutlama Etkinlikleri Başladı

2 yıl önce

Nevşehir'in il oluşunun 63. yıl dönümü kutlama etkinlikleri başladı Nevşehir'de Mustafa Yıldızdoğan konser verdiNEVŞEHİR - Ülkücü sanatçı Mustafa Yıldızdoğan, Nevşehir'in il oluşunun 63.'ncü yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde Diriliş Meydanında konser verdi.

Nevşehir'in il oluşunun 63. yıl dönümü kutlama etkinlikleri başladı
Nevşehir'de Mustafa Yıldızdoğan konser verdi

NEVŞEHİR - Ülkücü sanatçı Mustafa Yıldızdoğan, Nevşehir'in il oluşunun 63.'ncü yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde Diriliş Meydanında konser verdi.
Diriliş Meydanında sevilen türkülerini seslendiren Yıldızdoğan, Ölürüm Türkiyem, Şehitler Ölmez gibi sevilen şarkılarının yanı sıra 15 Temmuz Şehitleri için yazdığı Gittiler isimli şarkısını konsere katılan binlerce kişi ile söyledi.
Mustafa Yıldızdoğan konserde yaptığı konuşmada, "Nevşehir'de olmak sizlerle olmak bize onur verir gurur verir. En güzel onur ve gurur ay yıldızlı bayrağın altında minare seslerinin altında farklı düşünsek de farklı baksak da aynı bayrağın altında ölürüm Türkiye'm diyebilmek en güzel şeref ve ödüldür. Bir yıl önce yine aynı sahnede yine aynı sizlerle beraberdik. 15 Temmuz 2016 o hain darbe girişiminin ardından gelmiştik. O zaman söylediklerimiz ile şimdi söylediklerimizin arasında hiçbir fark yok. 250 şehidimizi rahmetle hürmetle minnetle anıyoruz. Mekanları cennet ruhları şad olsun" diye konuştu. Yıldızdoğan yaklaşık iki saat boyunca sevilen şarkılarını seslendirdi.
Konser sonunda Belediye Başkanı Hasan Ünver tarafından Yıldızdoğan'a yöreye özgü çanak hediye edildi.Adana'da İYİ Parti İlçe Binasına Silahlı Saldırı Düzenlendi Patronlardan Asgari Ücret Açıklaması: 2 Bin TL'nin Üzerinde Olmaması Gerekir

Son Dakika! 15 Temmuz Darbe Girişiminden Bu Yana Sanal Ortamda Suç İçerikli Paylaşım Yapan 2754 Kişi Tutuklandı