On Binlerce Vatandaşın Bulunduğu Meydanlarda Sağlık Ekipleri Hazır Bekledi - Son Dakika

On Binlerce Vatandaşın Bulunduğu Meydanlarda Sağlık Ekipleri Hazır Bekledi

16.07.2017 16:45
On Binlerce Vatandaşın Bulunduğu Meydanlarda Sağlık Ekipleri Hazır Bekledi, System.String[]

Adıyaman’da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle on binlerce kişinin akın ettiği meydanlarda sağlık ekipleri hazır kıta bekledi.

Adıyaman'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle on binlerce kişinin akın ettiği meydanlarda sağlık ekipleri hazır kıta bekledi.

15 Temmuz hain kalkışmayı kahramanlık destanına dönüştüren Türk milleti, 15 Temmuz'un yıl dönümünde yine meydanları boş bırakmadı. Adıyaman'da on binlerce kişi bir yıl önceki gibi meydanlarda yerini aldı. Meydanlarda bulunan on binlerce vatandaş 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününü kutlarken Adıyaman İl Sağlık Müdürlüğü tarafından ise kan bağışı kampanyası düzenlendi. UMKE çadırında düzenlenen kan bağışı kampanyasının yanı sıra sağlık ekipleri tarafından meydanlarda bulunan vatandaşlara ise sağlık hizmeti verildi. Aynı zamanda Adıyaman İl Sağlık Müdürlüğü tarafından meydanlarda bulunan vatandaşlara sabah çorbası da ikram edildi.

İl Sağlık Müdürü Mehmet Emin Taş, meydanlarda sağlık hizmeti veren ve vatandaşlara çorba dağıtımına destek sunan bütün sağlık çalışanlarına teşekkür ettiğini dile getirdi. - ADIYAMAN

On Binlerce Vatandaşın Bulunduğu Meydanlarda Sağlık Ekipleri Hazır Bekledi
On Binlerce Vatandaşın Bulunduğu Meydanlarda Sağlık Ekipleri Hazır Bekledi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel On Binlerce Vatandaşın Bulunduğu Meydanlarda Sağlık Ekipleri Hazır Bekledi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Hobi bahçeleri ile ilgili kanun teklifi TBMM'de kabul edildi! Tarım arazilerini bölenlere hapis cezası var Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü