Son Dakika Haberleri: Yürek Burkan Kare! Otomobil Çarpan Sokak Köpeğinin Yanına Uzanarak Dakikalarca Gözyaşı Döktü

Yürek Burkan Kare! Otomobil Çarpan Sokak Köpeğinin Yanına Uzanarak Dakikalarca Gözyaşı Döktü

5 gün önce

Adana'da caddeden karşıya geçerken bir otomobilin çarpması sonucu telef olan sokak köpeğini gören kadın, köpeğin yanına uzanarak köpeği okşayıp dakikalarca gözyaşı döktü.

Adana'nın Çukurova ilçesinde caddeden karşıya geçerken bir otomobilin çarpması sonucu telef olan sokak köpeğini gören kadın, köpeğin yanına uzanarak dakikalarca gözyaşı döktü.

Merkez Çukurova ilçesi Süleyman Demirel Bulvarı üzerinde sürücüsü öğrenilemeyen 01 DHA 01 plakalı otomobil yolun karşısına geçmeye çalışan sokak köpeğine çarptı.

TELEF OLAN KÖPEĞİN YANINA UZANARAK GÖZYAŞI DÖKTÜ

Çarpmanın etkisiyle telef olan köpeği gören bir kadın ise ölen köpeğin yanına uzandı, dakikalarca köpeği okşayarak gözyaşı döktü.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Telef olan köpek belediye ekiplerince olay yerinden kaldırıldı. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İşte, olay yerinden görüntüler:

Yürek Burkan Kare! Otomobil Çarpan Sokak Köpeğinin Yanına Uzanarak Dakikalarca Gözyaşı Döktü
Haber Yayın Tarihi : 18.05.2019 02:06 Kaynak: AA

YORUMLAR (1)
  • End: Yaa ortada sanki kasıt var ...yol ortasında seyir halinde iken çarpmış...belli...çok abartiyorsunuz bence evet üzücü olay ama dünyada yanlış giden birşey var insan değerinden hayvan seviciligi daha çok ön plana çıktı artık... Cevap Yaz 4 2 Yayından Kaldır


Yolun Karşısına Geçmeye Çalışan Yayaya Otomobilin Çarpma Anı Kamerada Canlı Yayına Bağlanan Gelin: Kayınpederim ve Kaynanam Birbirini Aldatıyor Markette Bozuk Kaymak Kavgası Kameraya Yansıdı Kazada Yaralanan Kadın, Ölen Eşinin Cansız Bedeninin Yanında Çaresizce Ağladı