Özel Sporcular Spor Federasyonu Yeni Sezonu Açtı - Son Dakika

Özel Sporcular Spor Federasyonu Yeni Sezonu Açtı

01.10.2016 14:12
Özel Sporcular Spor Federasyonu Yeni Sezonu Açtı, System.String[]

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu (TOSSFED) tarafından 2016-2017 sezonu açılış töreni düzenlendi.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu (TOSSFED) tarafından 2016-2017 sezonu açılış töreni düzenlendi.

Maden Tetkik Arama Müdürlüğü Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirilen törende konuşan TOSSFED Başkanı Birol Aydın, yeni sezonun hayırlı olması temennisinde bulundu.

Organizasyona katılan TOSSFED'e bağlı kulüplere, sporculara ve ailelerine teşekkür eden Aydın, "Burada yeni sezonda neler yapılacağına ilişkin kulüplerimizle sohbet edeceğiz, onların dertlerini dinleyeceğim." dedi.

Federasyon faaliyetlerinin hızlı bir ivme kazanarak daha da büyüyeceğini söyleyen Aydın, şöyle konuştu:

"2016-2017 sezonunun açılışını kutlamak sebebiyle bir araya geldik. Artık engelliler kabuğunu kırıyor. Devletiyle, milletiyle barışmış. Engelli aileleri çocuğunun alıyor her yere götürüyor. Bu insanı çok mutlu ediyor. 4 yıldır sürdürdüğüm görevim boyunca federasyonumuzun çığ gibi büyüdüğünü görüyorum. Bizim yaptıklarımız, başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, ardından Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay Kılıç'ın bu çocuklar için yaptıklarının, onlara yönelik ilgisinin yanında çok az kalır. Biz sadece aracıyız. Devletin onlara verdiği imkanlara aracılık ediyoruz. Devletimiz engelli vatandaşıyla kucaklaşıyor, ona sahip çıkıyor."

Törene, başkan vekili Saadettin Akçi, asbaşkan Ensar Kurt, yönetim kurulu üyesi Nadire Tomris Miser, Milli Eğitim Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanı Atıf Ala, genel koordinatör Osman Akdemir ile Ankara'daki kulüp yetkilileri, engelli sporcular ve aileleri katıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Spor Özel Sporcular Spor Federasyonu Yeni Sezonu Açtı - Son Dakika Spor


Son Dakika

F.Bahçe'nin gündemindeki Mesut Özil'in Arsenal'deki alacaklarını istemesi transferi tıkanma noktasına getirdi Ankara Şehir Hastanesi Başhekimi Surel: Aşılananlarda ciddi bir yan etki görülmedi Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan faiz mesajı: Beni dinlerler, dinlemezler ama ben yüksek faize karşıyım İnternette 'jigolo' ilanları vererek milyonluk vurgun yapan şebeke çökertildi! 5 kişi tutuklandı Eski Galatasaraylı Didier Drogba'nın eşini aldattığı görüntüler ortaya çıktı Suudi Arabistan Veliaht Prensi bin Selman bir ilke imza atarak Dünya Ekonomik Forumu'na çölden katıldı Kendisine işkence yapan eşini öldüren Melek İpek'in tutukluluğuna itiraz edildi Biden 1,9 trilyon dolarlık Amerikan Kurtarma Planı'nı açıkladı! Altın fiyatları hareketlendi