Özenir'in İstişareleri Sürüyor - Son Dakika

Özenir'in İstişareleri Sürüyor

02.01.2012 18:42
Özenir'in İstişareleri Sürüyor, System.String[]

AK Parti Gebze ilçe başkan adayı Ekrem Özenir'in geçtiğimiz günlerde başlayan ve mahalle teşkilatlarına yayılan toplantıları devam ediyor.

Genel Merkezin Kocaeli'de tek listeli kongreler kararı ve ardından Gebze İlçe Başkanı olarak Ekrem Özenir'i aday göstermesinin ardından Özenir'in parti içersinde ki uyum ve istişareyi sağlamak için başlattığı toplantıları aralıksız olarak sürüyor.

İstişareler Sürüyor

AK Parti Gebze İlçe kongresinde Genel Merkez tarafından aday gösterilen Ekrem Özenir, geçtiğimiz günlerde dört mahalle başkanı ve yöneticilerini daha ağırladı. Özenir, toplantıda kongre süreci ile ilgili olarak teşkilatlara bilgiler verdi. Bahçe Restaurant'ta yapılan istişare toplantısına Sultan Orhan Mahallesi, Osman Yılmaz Mahallesi, Beylikbağı ve Mevlana Mahallesi başkanı ve yöneticileri ile AK Partinin Gebze'de ki önemli isimleri katıldı.

Gebze Büyükşehir'li İl Olmalı

Özenir toplantıya siyasi geçmişi hakkında bilgiler vererek başladı. Özenir daha sonra Ankara'da genel merkezin aday açıklaması hakkında konuştu. Özenir, kendisinin bizzat AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilatlanma Başkanı Ekrem erdem tarafından isminin açıklandığını söyledi. Özenir, Ekrem Erdem'in Gebze hakkında çok olumlu konuşmalar yaptığını Gebze'nin önemini belirttiğini de kaydetti.

Erdem'in Gebze'nin çok önemli bir ilçe olduğunu ve il yapılması konusunda ise Büyükşehir'li bir olmayı hakettiğini söylediğini kaydederek, Erdem'in ağzından böyle bir açıklamayı duymanın mutluluğunu yaşadığını belirtti. Genel Merkezin Gebze'ye böyle bir misyon yüklemesi karşısında kendilerine artık daha önemli görevler düştüğünü söyledi.

Kolkola Gireceğiz, Çalışacağız

Özenir, AK Parti Genel Merkezinin kutuplaşmaları önlemek için izlediği tek listeli kongreler sürecinin gayet başarılı bir şekilde devam ettiğini söyleyerek, "Partimiz kendisine büyük bir hedef koymuştur. Hedef 2023 diyerek Türkiye'nin geleceğine yönelik çok ciddi projeler içersine girmiş, ülkemizin ve halkımızın refahı için tüm dinamikleri ile çalışmaktadır. Bu dinamiklerin temel taşları olan teşkilatlarında bu vizyonu bu misyonu yürütebilmesi için bu seferki kongrelerimizde tek listeli kongreler yaparak emin adımlarla hedefe yürümek istemiştir. Bu da gayet anlaşılabilir bir durumdur.

Gebze'de Genel Merkezin bu anlayışına ters düşen çift liste ısrarı karşısında kongremiz ertelenmiştir. Ancak bu hafta ve ya en geç önümüzdeki haftaya kadar Genel Merkezimiz bu durum ile ilgili olarak tekrar durum değerlendirmesi yapacak ve kesin kararı açıklayacaktır. Burada bizim veya diğer arkadaşların menfaatinden çok partimizin menfaati çok önemlidir. Genel merkezimizde Gebze'nin önemini bildiği için en kısa sürede bu sonucu neticelendirecek ve her şeyden önce partimiz kazanacaktır.

Teşkilatlarımız alınan karar karşısında saygı duracak ve yine kol kola girerek AK Partinin ve Gebze'nin menfaatleri için çalışacaktır. Buraya katılan mahalle teşkilatlarımız ve partililerimiz bu süreci sağduyulu bir şekilde geçirmelidir. Partimizin birlik ve beraberliğine zarar verecek olaylara ve söylemlere karışmamalıdırlar."dedi.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Özenir'in İstişareleri Sürüyor - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Müge Anlı'nın sır gibi sakladığı 19 yaşındaki kızı ortaya çıktı 23:53 Müge Anlı'nın sır gibi sakladığı 19 yaşındaki kızı ortaya çıktı AK Partili Numan Kurtulmuş'tan Z kuşağı çıkışı: Anketlerde açık ara birinci partiyiz 23:42 AK Partili Numan Kurtulmuş'tan Z kuşağı çıkışı: Anketlerde açık ara birinci partiyiz Buldan'ın 23:27 Buldan'ın "Yanına geliriz" sözlerine Demirtaş'tan imalı yanıt: Ziyarete gelin ama başka türlü gelmeyin
AK Partili Özlem Zengin'den Türkevi açılışı yorumu: 500 yıllık Türk dış politika tarihinin en önemli günlerinden biri 22:44 AK Partili Özlem Zengin'den Türkevi açılışı yorumu: 500 yıllık Türk dış politika tarihinin en önemli günlerinden biri Deniz Akkaya'nın Selin Ciğerci hakkındaki hırsızlık iddiası ağızları açık bıraktı 21:22 Deniz Akkaya'nın Selin Ciğerci hakkındaki hırsızlık iddiası ağızları açık bıraktı Son Dakika: Türkiye'de 20 Eylül günü koronavirüs nedeniyle 231 kişi vefat etti, 27 bin 688 yeni vaka tespit edildi 20:56 Son Dakika: Türkiye'de 20 Eylül günü koronavirüs nedeniyle 231 kişi vefat etti, 27 bin 688 yeni vaka tespit edildi
Sıfır otomobillerde 19:29 Sıfır otomobillerde "stokçuluk" iddialarına hem firmadan hem de Honda'dan peş peşe yanıt 5 kamyonu hurdaya çeviren firma sahibi durumu açıkladı: Olay basına yansıdığı gibi değil 15:56 5 kamyonu hurdaya çeviren firma sahibi durumu açıkladı: Olay basına yansıdığı gibi değil
Advertisement