Karate Milli Takımı, Erzurum'daki 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları kampını tamamladı - Son Dakika

Karate Milli Takımı, Erzurum'daki 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları kampını tamamladı

25.07.2021 15:56
Karate Milli Takımı, Erzurum'daki 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları kampını tamamladı, System.String[]

Erzurum'da 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları için kampa giren Karate Milli Takımı, kamp sonrası Palandöken Belediye Başkanı Muhammet Sunar'ı ziyaret etti.

Erzurum'da 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları için kampa giren Karate Milli Takımı, kamp sonrası Palandöken Belediye Başkanı Muhammet Sunar'ı ziyaret etti.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre Başkan Sunar, 2020 Tokyo Olimpiyatlarına Palandöken Belediyesi tesislerinde hazırlanan Karate Milli Takımı ve Karate İl Temsilcisi Ahmet Çelebi ile makamında bir araya geldi.

Karate Milli Takımını Erzurum'da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Sunar, "Milli gururumuz, değerli kardeşlerimizi ilçemizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. Bir ayı aşkın süredir belediyemiz tesislerinde olimpiyatlara hazırlanan milli takım ve tüm sporcularımıza yürekten başarı diliyorum." ifadelerini kullandı.

Karate Milli Takımı Başantrenörü Levent Aydemir ise 21 Haziran'da başladıkları kamp dönemini tamamladıklarını belirtti.

Bugün kampı sonlandırdıklarını aktaran Aydemir, "Erzurum'dan İstanbul'a geçeceğiz. İstanbul'da da 4 günlük kampın ardından 29 Temmuz'da Tokyo'ya uçacağız. Erzurum'a gelmemizdeki amaç hem rakım kampı hem de mevsimsel şartların elverişli olması. Erzurum'da olanak ve imkanlar gayet güzeldi." değerlendirmesinde bulundu.

Sunar ve Karate İl Temsilcisi Çelebi'ye desteklerinden dolayı teşekkür eden Aydemir, kentte karate ve kuvvet çalışmalarını büyük ölçüde bitirdiklerini aktardı.

Türkiye olimpiyat tarihinde en çok alınan yüzdelik kota sayısıyla Tokyo'ya gideceklerini vurgulayan Aydemir, şunları kaydetti:

"Normalde karatede 8 kota oluyor. Biz bunların 7'sini kazandık. Bu da Türkiye olimpiyat tarihinde en çok alınan yüzdelik kota sayısı. İlk defa bir spor dalında dünyada 1 numara olarak gideceğiz. Olimpiyatlarda ülkemizi diğer Avrupa ve dünya şampiyonalarında olduğu gibi en iyi şekilde temsil edeceğiz."

Milli Takım Teknik Direktörü Murat Delihasan ise Erzurum'da kampın verimli geçtiğin belirterek, depoladıkları enerji ile Tokyo'da üstün başarı elde edeceklerini aktardı.

Karate Milli Takımı, Erzurum'daki 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları kampını tamamladı
Karate Milli Takımı, Erzurum'daki 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları kampını tamamladı
Karate Milli Takımı, Erzurum'daki 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları kampını tamamladı

Kaynak: AA

Son Dakika Yaşam Karate Milli Takımı, Erzurum'daki 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları kampını tamamladı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Evin içine tuvaletini yapan kedisine ceza olsun diye balkonda dayak atan adam gözaltında 00:27 Evin içine tuvaletini yapan kedisine ceza olsun diye balkonda dayak atan adam gözaltında Eyvah eyvah başımıza bir de bu çıktı! Baldırsokan artık İstanbul'da 23:44 Eyvah eyvah başımıza bir de bu çıktı! Baldırsokan artık İstanbul'da 20 yaşındaki genç, annesine ve arkadaşlarına mesaj yazıp kayalıklardan atladı 23:07 20 yaşındaki genç, annesine ve arkadaşlarına mesaj yazıp kayalıklardan atladı
Son Dakika: ABD, Kabil Havalimanı yakınlarında düzenlediği hava saldırısında 7'si çocuk 10 sivilin öldüğünü kabul etti 22:15 Son Dakika: ABD, Kabil Havalimanı yakınlarında düzenlediği hava saldırısında 7'si çocuk 10 sivilin öldüğünü kabul etti Kafes üstünde kanlı kapışma! Peygamber devesi, fareyi tek hamlede yuttu 22:06 Kafes üstünde kanlı kapışma! Peygamber devesi, fareyi tek hamlede yuttu Son ankette çarpıcı detay! HDP seçmeninin yüzde 68.9'u 21:19 Son ankette çarpıcı detay! HDP seçmeninin yüzde 68.9'u "Demirtaş'ın işaretiyle hareket ederim" cevabı verdi
Aynur Aydın'ın sütyenli pozuna dakikalar içerisinde binlerce beğeni geldi 20:08 Aynur Aydın'ın sütyenli pozuna dakikalar içerisinde binlerce beğeni geldi Ülke bu olayla çalkalanıyor! Sevgilisiyle cinsel ilişkiye girmek için yaşını büyük söyleyen 12 yaşındaki kız hamile kaldı 19:25 Ülke bu olayla çalkalanıyor! Sevgilisiyle cinsel ilişkiye girmek için yaşını büyük söyleyen 12 yaşındaki kız hamile kaldı
Advertisement