Pera Eğitim Yarıyıl Tatili Eğitim Etkinlikleri - Son Dakika

Pera Eğitim Yarıyıl Tatili Eğitim Etkinlikleri

11.01.2013 14:29
Pera Eğitim Yarıyıl Tatili Eğitim Etkinlikleri

Pera Eğitim, 29 Ocak – 10 Şubat tarihleri arasında Yarıyıl Tatili Eğitim Etkinlikleri düzenliyor.

29 Ocak – 10 Şubat 2013

4 - 14 yaş grupları için hazırlanan programlarda çocuklar, Pera Müzesi'ndeki Nickolas Muray Bir Fotoğrafçının Portresi ve Çöl ve Deniz Arasında Ürdün Ulusal Güzel Sanatlar Galerisi'nden Bir Seçki sergilerini gezme fırsatı bulacak, 1920'lerde New York'taki en başarılı portre ve moda fotoğrafçısı olarak bilinen, Macar asıllı Amerikalı fotoğrafçı Nickolas Muray'ın ilginç fotoğraflarıyla, Çağdaş Arap Sanatı'ndan örnekleri izleyebilecekler.

Turun ardından sanatçı ve eğitmen Leyla Sakpınar eşliğinde, atölyede çeşitli malzeme ve tekniklerle farklı projeler gerçekleştirecekler.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500
Cezayir: Ürdün'ün Doğu Kudüs'teki vesayet hakkını destekliyoruz Cezayir: Ürdün'ün Doğu Kudüs'teki vesayet hakkını destekliyoruz ABD'de polis şiddeti halkı sokağa döktü ABD'de polis şiddeti halkı sokağa döktü Times Meydanı'ndaki Tire Nichols protestosunda polis aracının camları kırıldı Times Meydanı'ndaki Tire Nichols protestosunda polis aracının camları kırıldı

Son Dakika Güncel Pera Eğitim Yarıyıl Tatili Eğitim Etkinlikleri - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement