Son Dakika Haberleri: Pınarbaşı'ndan Her Mahalleye Bir Halı Saha

Pınarbaşı'ndan Her Mahalleye Bir Halı Saha

12 ay önce

Şanlıurfa’nın Birecik İlçe Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı, kent halkını sporla buluşturuyor.

Pınarbaşı'ndan Her Mahalleye Bir Halı Saha, System.String[]
Şanlıurfa'nın Birecik İlçe Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı, kent halkını sporla buluşturuyor.

Pınarbaşı, 10 mahallede yapımı devam eden halı saha projelerinde incelemelerde bulundu. Birim müdürleriyle birlikte inşaatları denetleyen Başkan Pınarbaşı, tesislerin tamamlanma aşamasına geldiğini belirterek, kısa süre içinde hizmete açılacağının müjdesini verdi.

Ücretsiz hizmet verecek

Pınarbaşı, mahalle halkının tesislerden ücretsiz faydalanacağını dile getirerek, "Belediyemiz tarafından hayata geçirilen halı sahalarla çocuklarımız ve gençlerimizin sağlıklı ortamda spor yapmalarına olanak tanımış olacağız. Bu sayede onları sokağın olumsuz etkilerinden de uzak tutacağız. Spor yaparak enerjilerini atan gençlerimiz ve çocuklarımız, bedensel ve zihinsel yönden de kendilerini geliştirme imkanına sahip olacak" dedi.

"Büyük sporcular yetişecek"

Birecik Belediyesi olarak yol, park, temizlik gibi asli görevlerinin yanı sıra sosyal, kültürel ve sportif projelere de ağırlık verdiklerini dile getiren Pınarbaşı, şöyle devam etti:

"Seçimlerde semt sahaları yapacağımızın sözünü vermiştik. Bugün verdiğimiz sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Standartlara uygun olarak projelendirilen, içerisinde soyunma odaları, duş ve lavaboları bulunan halı sahalar geleceğin sporcularına kucak açacak. Bu halı sahalarda büyük sporcular yetişecektir umudunu taşıyoruz." - ŞANLIURFA

YORUMLAR


Erdoğan Müjdeyi Verdi, 19 İle Kenevir Piyangosu Vurdu Soğanın Fiyatı İki Ay İçinde 10 TL'ye Çıkabilir

Futbolcu Gökhan Çıra, Sevgilisi Selin Ciğerci'ye Evlilik Teklifi Etti