Son Dakika Haberleri: Restorandaki Silahlı Çatışmadan 'Milli Dram' Çıktı

Restorandaki Silahlı Çatışmadan 'Milli Dram' Çıktı

10 ay önce

Trabzon’da geçen hafta bir restoranda yaşanan silahlı çatışmadan ‘milli dram’ çıktı!

Restorandaki Silahlı Çatışmadan 'Milli Dram' Çıktı, System.String[]
Babasının lokantasını basıp tehditler savuran gruba silah atarak bir kişinin yaralanmasına neden olan milli boksör İskender Aydın olduğu ortaya çıktı.
FENERBAHÇE'YE İMZA ATACAKTI...
Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre; tutuklanan Aydın'ın başına bu olay gelmese, dün Fenerbahçe Boks Kulübü ile sözleşme imzalayacaktı.
OĞLUMUN GÜNAHI YOK
Baba Ahmet Aydın, "Hayatı karardı. Oğlum 5 vakit namaz kılar. Babasını korumak için bir anlık hamle yaptı. Adalet her şeyden üstündür. Oğlumun bu işte bir günahı yok" dedi.
NELER OLDU?
Trabzon'un Ortahisar İlçesi Liman bölgesinde bir restoranda meydana gelen olayda iddialara göre, restoranda 2 grup arasında önce sözlü tartışma çıktı. Sözlü tartışma bir anda silahlı çatışmaya döndü. Önce restoranın içinde çatışan gruplar ardından restoran dışında da devam etti.
Çevredeki vatandalar çok sayıda silah sesi duyduğunu belirtirken gruplar daha sonra bölgedeki ara sokaklara dağılarak izlerini kaybettirmeye çalıştı.
Kaynak: Skorer


YORUMLAR


Erdoğan, Diyanet İşleri Başkanı'nın Kadir Mısıroğlu'na Yaptığı Ziyaretle İlgili İlk Kez Konuştu Kanada'da 2 Öğrenciye Fırçayla Cinsel İstismarda Bulunan 8 Öğrenci, Okuldan Atıldı

Suudi Gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın Dini Nikahlı Eşi Olduğu Ortaya Çıktı