Sabiha Gökçen'de koronavirüs denetimi - Son Dakika

Sabiha Gökçen'de koronavirüs denetimi

10.09.2020 11:40
Sabiha Gökçen'de koronavirüs denetimi, System.String[]

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda koronavirüs denetimi gerçekleştirildi.

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda koronavirüs denetimi gerçekleştirildi. Denetimlere katılan Sabiha Gökçen Mülki İdare Amiri ve Vali Yardımcısı Necip Çakmak, "Bizim denetimlerimiz hiç bitmeyecek" dedi.

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nda koronavirüs denetimleri yapıldı. Sabiha Gökçen Havalimanı Mülki İdare Amiri ve Vali Yardımcısı Necip Çakmak da katıldı. Vali Yardımcısı Necip Çakmak, özellikle maskesini kurallara göre takmayan yolcuları ikaz ederken, terminal içinde yer alan bazı ticari işletmelere de sosyal mesafe kurallarına uymaları konusunda uyarılarda bulundu. Terminal binası içerisinde arındırılmış bölgede bulunan sigara içme bölümünün sosyal mesafeye uygun şekilde düzenlenmesi uyarısında bulunan Necip Çakmak, bu alana sayı sınırlandırılması getirilmesini istedi. Çakmak'a denetimleri sırasında emniyet görevlilerinin yanı sıra İSG Operasyon Direktörü Göksu Güney de eşlik etti.

"BİZİM DENETİMLERİMİZ HİÇ BİTMEYECEK"

Sabiha Gökçen Havalimanı Mülki İdare Amiri Vali Yardımcısı Necip Çakmak denetimlerin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Çakmak, "Genelde vatandaşlarımız kurallara uyuyor. Birkaç kişi maskeyi yanlış takmıştı onları da uyardık. Ben vatandaşıma teşekkür ediyorum. Tabi ki onların sağlığı için uğraşıyoruz. Böyle kurallara uygun bir şekilde devam etmemiz güzeldi. Bizim denetimlerimiz hiç bitmeyecek. Hep devam edecek. Bu salgına bir çözüm bulunana kadar denetimlerimiz hiç bitmeyecek. Bazen genelge çıkıyor duyuruluyor ama biz buna bakmıyoruz her gün sıralı denetim yapıyoruz." dedi.


Sabiha Gökçen'de koronavirüs denetimi
Sabiha Gökçen'de koronavirüs denetimi
Sabiha Gökçen'de koronavirüs denetimi
Sabiha Gökçen'de koronavirüs denetimi

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Sabiha Gökçen'de koronavirüs denetimi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Yerde bulduğu kaya parçası sayesinde 2 milyonluk servete kondu Neven Subotic, Denizlispor ile sözleşmesini tek taraflı feshetti İşten eve erken gelen kadın, kendisini aldatan erkek arkadaşını başka bir kadınla bastı! O anlar kamerada Bahar Candan, ablası Nihal Candan ile dudak dudağa poz verdi Ukrayna önce Türk SİHA'sı satın aldı sonra SİHA'ları yok edecek silah geliştirdi: Cobra-AntiDrone Otobüs şoförü, bulduğu içi altın dolu çantayı sahibine teslim etti "Polisi ararsan yüzünde sigara söndürürüm" tehdidini affetmeyen Feyza Aktan, Özcan Deniz için uzaklaştırma kararı aldırdı İran'ı karıştıran televizyon programı: Ruhani için 'uyuşturucu madde kullanıcısı' imasında bulundular